15 ନଭେମ୍ବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ସାମାଜିକ, ପାରିବାରିକ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ କାହା ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମର ବୁଦ୍ଧିର ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଏବଂ ତୁମର ଅଭ୍ୟାସକୁ ଫଳପ୍ରଦ କରି ତୁମେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତୁମର ଇଚ୍ଛା କରିବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ଆଣିପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ କିମ୍ବା ଖେଳ ପଡିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ : ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର କଥାବାର୍ତ୍ତା ପଦ୍ଧତି ଏବଂ ଧାରଣାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳ ଥିବା କେତେକ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବେ। ଘରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ଜୀବନ ସାଥୀ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବିତାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ପାଇଁ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଦିନ | ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆଜି ତୁମକୁ ମଧ୍ୟ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ସହଯୋଗୀ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ମାମଲାରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତିର ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ବିଶ୍ଳେଷଣ ପରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି, ଯଦି ପରିବାର କାର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କରିବାରେ ସହଯୋଗ କରେ, ତେବେ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିଦେଶରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ସାନ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଘରେ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ନିଜ ମନକୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାନ୍ତୁ, ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ଚାକିରିରେ ଚାଲିଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇବାକୁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଆସିବାର ସମୟ ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏକ ସୁଯୋଗ ନେଇପାରେ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟ, ଚିନ୍ତାଧାରା ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସେଠାରେ ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଅଛି | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବାହାରି, ଆଜି ଆପଣ ବାର୍ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ୍ କରିପାରିବେ, ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାପା ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଡ୍ରାମା କିମ୍ବା ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | କଳାକାର ଏବଂ କାରିଗରମାନେ ସେମାନଙ୍କର କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଶୁଭ ସମୟ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶେଷକରି, ଆପଣଙ୍କୁ ମହିଳାଙ୍କ ଭାବନା ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସହିତ ଜଡିତ ହେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଜଳ ଏବଂ ତରଳ ପଦାର୍ଥରୁ ଆମ୍ବୁସ୍ ଅଛି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ |

ବିଛା – ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ରୋଧକୁ ରୋକନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଏକ ରୋଗ ହେତୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ମାନସିକ ଥକାପଣ ନିଦ୍ରାହୀନତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ଏହା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜିକାଲି, ପରିବାରର ଖର୍ଚ କରିବା କିଛି ବଡ ଆୟ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନରେ ବିତାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଫିଲହର ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶିକ୍ଷା ଲେଖୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ବୃତ୍ତି ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇ ପାରିବ କିମ୍ବା ସେଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ କହିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିବ ନାହିଁ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଡିଲର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି: ଯଦି ଆପଣ ମକର ରାଶି ବିଷୟରେ କୁହନ୍ତି, ତେବେ ରବିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ମୁଁ ମୋର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବି | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଏକ ପୁରୁଣା loan ଣ ପାଇବା ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ | ଆଜି ଏକ ପ୍ରକାର ମାନବ-କ୍ଷତି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଗଣନାରେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ହୁଅ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ହେତୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି କାମ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଟଙ୍କା ଆଣିବ | ହଠାତ୍ କିଛି କାମ ଖୁସି ହେବ | ତଥାପି, ପିଲାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ, ଏହା ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ଜିନିଷ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଶେଷରେ, ଯଦି ଆପଣ ମୀନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ରବିବାର ଦିନ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ମାନସିକ ଟେନସନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଅନେକ କାମ କରାଯିବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ | ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ହାଲୁକା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *