14 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ସୁଖର ଦିନ ଏବଂ ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତୁମେ ଏପରି ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆଇନଗତ ଜଟିଳତା, ଯାନବାହାନ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବସ୍ତୁ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଅନିୟମିତତା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ |

ବୃଷ : ଦିନ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ କର୍ମର ଏକ ଭଲ ମେଳ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହି ଦିନ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଥୁନର ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଶକ୍ତି ପାଇବେ | ଅଫିସରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଶା ବଢ଼େଇ ନିଜକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ଆଜି, କେବଳ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅ | ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ମାମଲାଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପ୍ରଶ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ।

କର୍କଟ: ଅନେକ ଉପାୟରେ କର୍କଟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ, ଆପଣ ଅନେକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବିଷୟ ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ବଣିକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପସନ୍ଦରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହି ଦିନ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ, ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆସେ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ପ୍ରକୃତ ଭାବନାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଲାଭ ଦେବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ଧାରଣା କଳ୍ପନା ଧାରଣ କରିପାରେ, ଏହାକୁ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଭଲ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଭ୍ରମଣରେ ଖୁସି ହେବେ, ଯାତ୍ରାରେ ମନୋରଞ୍ଜନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଦିନରୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଘରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆଗାମୀ ଦିନ ପାଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରଖନ୍ତୁ, ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଚତୁରତାର ସହ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ମାନସିକ ମାନିଆ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ହୃଦୟକୁ ଦୃଢ ରଖ, କୌଣସି ଅସୁବିଧା ତୁମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ କିମ୍ବା ଖାଦ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିଚାର ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ନୁହେଁ |

ବିଛା: ଯଦି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ, ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ବିତର୍କ ସମୟରେ ବଦନାମ ନିଅ ନାହିଁ, ଏହାର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ଉତ୍ସାହ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଭାବପ୍ରବଣତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ମନୋଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରି ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ | ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ | ଆଜିକାଲି ତୁମେ ତୁମର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲୁଚିଥିବା ଦେଖାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଡେମନ୍ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ଏବଂ ଘରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ମୁଁ ମୋର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଦିନ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବ, ତୁମେ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଏକତ୍ର ଭଲ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତାର ସହିତ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ପାଇଁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅଫିସରେ ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ କହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ ହେତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *