12 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷେତ୍ରର ବିରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ଆପଣ କ୍ରୋଧର ଶିକାର ହେବେ | ଆଜି ତୁମର ସଚ୍ଚୋଟତା ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମା ​​ଏବଂ ସତେଜତା ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ |

ବୃଷ: ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ତୁମର ସୃଷ୍ଟି ସବୁଠାରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କିମ୍ବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ କାମ ମିଳିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ | ବଦନାମ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନୋବଳ ହ୍ରାସ ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଏକ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକାକୀ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆଜି ଅଫିସରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଉପରେ ଚାପର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆସିପାରେ | ତଳ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |

ସିଂହ: ଆଜି ହେଉଛି ସଫଳତାର ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ସଫଳତା ସ୍ଥିର ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ଯାନ୍ତ୍ରିକତାକୁ ଅଧିକ ଭାରରୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ | ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ନୂତନ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଦମ୍ପତିମାନେ ଆଜି ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆମେ ଏକ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁକୁ କହିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକିଏ ଭଲ, ତେଣୁ ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯେକ old ଣସି ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆଜି କାହାକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଯୋଗୁଁ ନୂଆ କବାଟ ଖୋଲିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ଟିକେ ଅଡୁଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା : ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନର ଅତି ସାଧାରଣ ପାସ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି କାହାର ଜୀବନରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କିମ୍ବା କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଏହା ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଚାର୍ଜ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଅନିୟମିତତା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଗଳା ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ବିଚଳିତ କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଚାପ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଧାରଣ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ତେଣୁ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀର କର |

ମକର ରାଶି:ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଏକ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ବହୁ ଦୂରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ବାତିଲ୍ କରନ୍ତୁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ତେଣୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଯୋଗୁଁ ସେ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ଅନେକ ସ୍ଥାନରୁ ତୁମକୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ମନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ବିଷୟରେ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *