11 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ମଙ୍ଗଳବାର ମେଷ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅତୀତର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥହୀନ ବାହ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସେବା କର, ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବୃଷର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, କାରଣ କାହାର ଭୁଲ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ | ସ୍ୱାର୍ଥପର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦୂରତା ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣ ମାନ୍ୟଗଣ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଦେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଶୁଣିବେ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ମଙ୍ଗଳବାର ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆୟରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତାଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଖୁସିରେ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ କିଛି ନୂଆ କିଣି ପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ | କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆଜି ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ

କର୍କଟ: ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମର ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ କଠିନ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ମୋବାଇଲ୍ କିମ୍ବା ଇମେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାନ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ରହିବ, ତଥାପି ଆପଣ କୌଣସି ଟେନସନକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ଯଦି କେହି ରାଜ୍ୟ କିମ୍ବା କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅର୍ଥ ଲାଭର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ, ଏକ ଆଇନଗତ ବିବାଦରେ ପଡ଼ିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ଦିଅ, ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ବେକାରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବେ, ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଆସିପାରିବେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସକାରାତ୍ମକ ହୁଅ, ଅସୁବିଧା ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହେବ | ଏକ ତମ୍ବା ଜିନିଷ କିଣିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଘର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ କିଣିବ | ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଛାତ୍ର କିମ୍ବା ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି କିଣନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏହା ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଏପରି କିଛି କିଣି ପାରିବ ଯାହା ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ତାଙ୍କର ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ନିରୀହ ହସ ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର କରିବ | ଆଜି ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ଦିଅ, ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଦିନ ଆରମ୍ଭରେ ପରିବାରରେ ଉଦାସୀନତା ଦେଖାଯିବ | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ | ଆଜିକାଲି ତୁମେ ତୁମର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲୁଚିଥିବା ଦେଖାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଡେମନ୍ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ଏବଂ ଘରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ମୁଁ ମୋର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଦିନ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବ, ତୁମେ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଏକତ୍ର ଭଲ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତାର ସହିତ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ପାଇଁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅଫିସରେ ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ କହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ ହେତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *