ଝିଅଙ୍କ ଶରୀରର ଏହି ସବୁ ଜାଗା ହୋଇଥାଏ ସବୁଠାରୁ ଉତ୍ତେଜିତ , ଛୁଇଁଦେଲେ ସେକ୍ସ ନକରି ରହି ପାରିବେନି

wome

ପ୍ରାୟତ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ସାଧାରଣତଃ ମହିଳା ମାନେ ଲାଜକୁରା ପ୍ରକୃତିର ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେ ପ୍ରେମରେ ହେଉ ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି କଥାରେ ହେଉ , ଯେତେବେଳେ ସାମ୍ମାନା ଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ନ କହିଛି , ସେ ଯାଏ ମହିଳା ମାନେ କିଛି କହି ନଥାନ୍ତି  କରି ନାଥାନ୍ତି ବି ।ପ୍ରାୟତ ମହିଳାମାନେ ଭାବନ୍ତି କିପରି ସେମାନଙ୍କର ଚରିତ୍ରକୁ ବଜାୟ ରଖିବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷଙ୍କ ଆଖି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ମହିଳାମାନଙ୍କର କିଛି ଅଂଶ ଅଛି ଯାହା ଉପରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ନଜର ରଖନ୍ତି | ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି କିଛି ଅଙ୍ଗ ଯାହା ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୌନ ଭାବନା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢେବାରେ ଲାଗେ, ଏହି ଶରୀରର ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣେ…। ସେହିପରି ଆପଣବି ଜଦି ମହିଳାଙ୍କର ସେହି ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଅଁନ୍ତି , ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କାମୁକ ଭାବ ଜାତ ହୁଏ ,

women

ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ଅଙ୍ଗ ଗୁଡିକ କଣ ।

ପତଳା ପେଟ : – ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ଫିଟ୍ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପେଟ ଅଛି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ପଳାୟନ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ପେଟ ପତଳା, ସେମାନେ ଅଧିକ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି | ଆଉ ପୁରୁଷ ମାନେ ଯଦି ମହିଳାଙ୍କ ପେଟରେ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତି , ତେବେ ସେଥିରେ ମହିଳା ମାନେ ପୁରୁଷଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷୀତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ।

ଅଣ୍ଟା: – ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ମହିଳାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ଆଖି ରଖିଥା’ନ୍ତି | ପୁରୁଷମାନେ ଅଣ୍ଟା ପରି ଯେତିକି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି | କୁହାଯାଏ ପତଳା ଅଣ୍ଟାର ଯାଦୁ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ କାମ କରେ | ତେଣୁ ଏହି କଥା ବି ମହିଳା ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଦେଖା ଦିଏ । ଯଦି ଜଣେ ପୁରୁଷ ମହିଳାଙ୍କ ଅମ୍ଟାକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରେ ତେବେ ସେ ତୁମ ଆଡକୁ ଆକର୍ଶୀତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ।

women

ଓଠ: – ମହିଳାମାନଙ୍କର ଗୋଲାପୀ ଓଠ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଟାଣେ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଦେଖିଲେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଯାଏ, ଏବଂ ଯଦି ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଓଠରେ କିଛି ସୁନ୍ଦର ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ଲଗାନ୍ତି ତେବେ କଣ ହେବ |

ବ୍ରେଷ୍ଟ: – ମହିଳାମାନଙ୍କର ସ୍ତନ ଏହାର ଅନ୍ୟତମ ଅଂଶ ଯାହାକି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ | ପୁରୁଷମାନେ ଏହା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି | ଯୌନ ସମ୍ପର୍କର ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ | ପରଫେକ୍ଟ ବକ୍ର ଆକୃତି ସ୍ତନ ଉପରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ପାଇଥାଏ |

ବେକ : – ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀରରେ ସବୁଠୁ କାମୁକ ଅଙ୍ଗ ଯଦି କିଛି ଅଛି , ତେବେ ତାହା ହେଉଛି ତାଙ୍କ ବେକ । ଯଦି ଆପଣ ମହିଳାଙ୍କ ବେକ କୁ ଚୁମ୍ବନ କରନ୍ତି , ତେବେ ମହିଳା ତୁମ ଆଡକୁ ଆକର୍ଶୀତ ହେବା ଟା ଥୟ । ତେଣୁ କାମ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ବେକକୁ ସବୁଠୁ ସମ୍ୱନ୍ଦନ ଶୀଳ ଅଙ୍ଗ ରୁପେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରା ଜାଇ ଅଛି ।

womans

ତେବେ ଏହି ଭଳି କିଛି ଜୀବନ ଧାରଣ ସମ୍ଭନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ସବୁ ଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ନିଶ୍ଚୟ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *