10 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ମଙ୍ଗଳବାର ମେଷ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅତୀତର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥହୀନ ବାହ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସେବା କର, ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବୃଷର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, କାରଣ କାହାର ଭୁଲ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ | ସ୍ୱାର୍ଥପର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦୂରତା ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣ ମାନ୍ୟଗଣ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଦେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଶୁଣିବେ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ମଙ୍ଗଳବାର ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆୟରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତାଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଖୁସିରେ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ କିଛି ନୂଆ କିଣି ପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ | କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆଜି ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ

କର୍କଟ: ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମର ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ କଠିନ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ମୋବାଇଲ୍ କିମ୍ବା ଇମେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାନ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ରହିବ, ତଥାପି ଆପଣ କୌଣସି ଟେନସନକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ଯଦି କେହି ରାଜ୍ୟ କିମ୍ବା କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ |

ସିଂହ: ଯଦି ଆମେ ସିଂହ ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବା ତେବେ ମଙ୍ଗଳବାର ଲିଓ ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆଣିବ | ଯଦିଓ ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟ୍ ସନ୍ତୁଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିବ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର କିଛି ନିରାଶା ଥାଇପାରେ | ପତି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାରର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ମାନସିକ ଚାପକୁ ବଢାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଧ୍ୟାନ ବୁଲିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଚରଣରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁରୁଣା ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା : ଏହି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ରନ୍ ର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମାଜରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ  ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି | କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସାହସ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଚିନ୍ତା କିମ୍ବା ଭୟ ଥାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କିମ୍ବା ମନିପୁଲେସନ୍ କରିପାରିବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରେ | ତେଣୁ ଅଧିକ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାରିପାଖରେ କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ଗତି ଅନୁଭବ କରିବ ଯାହା ତୁମକୁ କିଛି କ୍ଷଣ ପାଇଁ ଅସ୍ଥିର କରିପାରେ | ଶନିବାର ଦିନ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ପ୍ରତାରଣା କିମ୍ବା ନିରାଶାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, ନଚେତ୍ ତୁମର କ୍ରୋଧ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଫିସରେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତୁମେ ସମାଲୋଚନା କରିପାରିବ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିପାରେ | ଆପଣ ଘରେ ଏବଂ କାମରେ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଅବକାଶ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ | ଶାନିଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ନୂତନ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ସନ୍ଧ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଘରେ ପହଞ୍ଚିପାରେ | ତେବେ ପରିବାରରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *