ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ପଟେଇ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ୧ ତରିକା I

women

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କଣ କରିବା ଦରକାର କଣ କଲେ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନେ ଶୀଘ୍ର ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ ହେବେ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ଜବର୍ଦୋସ୍ତ ତରିକା ଟି କଣ କେତେକ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନେ ଅବିବାହିତା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ବେଶୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।ସବୁ ସମୟ ରେ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବାକୁ ଡରନ୍ତି ନାହିଁ କି ସେମାନେ କେବେ ବି ଲାଜ କରନ୍ତି ନାହିଁ , ସେହିଥି ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ କରିବା ଏବଂ ତାଙ୍କର ହୃଦୟ ରେ ଏକ ଖାସ୍ ସ୍ଥାନ ବନେଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବେଶୀ ସମୟ ଲାଗିବ ନାହିଁ ପ୍ରଥମ କଥା ହେଲା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ କରିବାର ଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଭାବନାତ୍ମକ ଭାବେ ଯୋଡିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।womens

ସେହିଥି ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଇମସନାଲ କନେକ୍ସନ ବିଲ୍ଡ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ଏମିତି କରିଲେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ରେ ଗୋଟିଏ ଖାସ୍ ସ୍ଥାନ କରି ପାରିବେ ,ଦୁଇ ନମ୍ବର ଟି ରହିଛି ଆପଣ ଯେତେ ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଲାଇନ୍ ମାରୁଛନ୍ତି ଆପଣ ସେହି ସମୟ ଏବଂ ସେହି ପ୍ଲେସ୍ କୁ ଫିକ୍ସ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ରେଗୁଲାରଲି ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ସେହି ପ୍ଲେସ୍ ଏବଂ ସେହି ସମୟ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜାଇ ଦେଖା କରନ୍ତୁ । ଜାହା ଦଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ମନ ରେ ଗୋଟିଏ ଅଭ୍ୟାସ ରେ ପରିଣତ ହେବେ ଆଉ ଯେତେ ବେଳେ ବି ଆପଣ ତାଙ୍କର କାମ ରେ କିଛି ମିସ୍ କରନ୍ତି ବା କେତେ ବେଳେ ଆପଣ ଟିକେ ଲେଟ୍ ହେଲେ ସେ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ଆଡୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଲାଗିବେ କାରଣ ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ସହଜ ରେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତି କି ତାଙ୍କୁ କିଏ ଲାଇନ୍ ମାରୁଛି କି ନାହିଁ ।women

ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଲବ ସେକ୍ସ ରୋମାନ୍ସ ରେ ଏକ୍ସପିରିଏନ୍ସ ରହି ଥାଏ ସେହିଥି ପାଇଁ ସେମାନେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତି ତିନି ନମ୍ବର ହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କର ସବୁ ତାରିଫ କୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କ ପାଖରେ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ,ଜାହା ଫଳ ରେ ସେ ଉନ୍ସଫାୟର ହେବେ । ଏବଂ ସେଷ ରେ ରେ ଆପଣ ଏହି ସବୁ କରିବା ପରେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ କୈଣସି କାମ ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳା ମିଶା ଏବଂ ସଂମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠେ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *