08 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ପିଲାମାନେ ପ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ରାଶି ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ମିଡିଆ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଭଲ ରୋଜଗାର ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, ଯାହାଫଳରେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ, ଶନିବାର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ସିଂହ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଦିନ ହେବ | ତଥାପି, କିଛି ଅସୁବିଧା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମକୁ ଲାଭ ଦେବ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଦିନ, କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରି ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ଏକାଠି ହେବେ | ଘରେ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ | ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିବାର ଭାରୀ ହେବ | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବ | ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାରବାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଦେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ବିଛା: ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଶନିବାର ଏକ ଭଲ ଦିନ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଯାତ୍ରାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି କାରଣ ଏହି ଯାତ୍ରା ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ଟିକେ ବେପରୁଆ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଘରେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଆଜି, ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥନେତିକ ମହୁ ଆଣିପାରେ | ଅର୍ଥର ଅନାବଶ୍ୟକ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ଦିନ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ ଏବଂ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଫାଶରେ ପଡ଼ିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କୋଟ-କାଚାରିରେ ଚାଲିଥିବା ପୁରୁଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହି ଦିନଟି ଟିକିଏ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା କିମ୍ବା ଅଲଗା ହେବା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ | ଆଜି ତୁମେ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ |

କୁମ୍ଭ: ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ଆଣିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆଜି କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂଜା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁର ହୃଦୟର ଏକ ପତ୍ର ନିଅ | ଆଜି, ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭଲରେ ଶୋଇ ରୁହ ଏବଂ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏକ ବଡ ଏବଂ ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ବନାଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବା | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *