06 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ସୁଖର ଦିନ ଏବଂ ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତୁମେ ଏପରି ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆଇନଗତ ଜଟିଳତା, ଯାନବାହାନ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବସ୍ତୁ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଅନିୟମିତତା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ |

ବୃଷ : ଦିନ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ କର୍ମର ଏକ ଭଲ ମେଳ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହି ଦିନ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଥୁନର ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଶକ୍ତି ପାଇବେ | ଅଫିସରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଶା ବଢ଼େଇ ନିଜକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ଆଜି, କେବଳ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅ | ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ମାମଲାଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପ୍ରଶ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ।

କର୍କଟ: ଅନେକ ଉପାୟରେ କର୍କଟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ, ଆପଣ ଅନେକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବିଷୟ ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ବଣିକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପସନ୍ଦରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହି ଦିନ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ, ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆସେ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ପ୍ରକୃତ ଭାବନାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆପଣ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅଘଟଣ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମଝିରେ କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅ ଏବଂ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ କର ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ନକାରାତ୍ମକତା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରବେଶ କରେ ନାହିଁ | ମନରେ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ କେହି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଚୋରି କରି ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବିଷୟରେ ତୁମକୁ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ହସିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ସେଥିରେ ଫସି ରହି ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜିର ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | କ୍ରୋଧ ପ୍ରକୃତିରେ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାବିନଥିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟରେ ଏକ ଧାରା ରହିବ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଅନ୍ତୁ | ବସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ହେବ | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅଧିକ ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନେବା ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସଂଗୃହିତ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି:ଆପଣ ଆଜି କଳ୍ପନାକାରୀ ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ପ୍ରକୃତି ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ନିଜକୁ ଆରାମ କରିବାର ଦିନ | କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବହାରିକତାକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେତୁ ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କୁ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ତୁମ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ନ ନେଇ ତୁମେ ଦୁଃଖିତ ମଧ୍ୟ ହେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବ | ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ରହିବ | ତୁମ ପରିବାର ପ୍ରତି ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ରୋମାନ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସ୍ତାରିତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଇବ ନାହିଁ | ଏହା ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଘ୍ନ କରିପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଗୋପନୀୟତାର ଯତ୍ନ ନେବା ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଯାହା ଘଟେ, ତୁମ ଅଫିସ୍ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | ତୁମେ କେବଳ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ ଏବଂ ଅସୁବିଧାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | ଛାତ୍ରବୃତ୍ତି କିମ୍ବା ବିଦେଶୀ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଆଡମିଶନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ଧରାପଡ଼ିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସମୟ ଭଲ ହେବ, ଯଦି ତୁମେ ଚାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏକୁଟିଆ ଅନୁଭବ କରିବ, ତୁମ ପରିବାରର ସାହାଯ୍ୟ ନିଅ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରିବ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଥଣ୍ଡା ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ସଚେତନତାର ଗୁଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ବଡ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଦୃଢ଼କୁ ଚଳାଇବାର ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *