05 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିଶେଷକରି ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ : ଆଜି, ଗ୍ରହମାନେ ମିଥୁନ ରାଶି ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ପ୍ରସ୍ତୁତ କାମ ଘାସକୁ ଯାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ତୁମ ହାତରେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀ ଏବଂ ସହଭାଗୀ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ:ଲୋକମାନେ ସୋମବାର ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ | ଏହି ଦିନ ଚତୁର ଏବଂ ଚତୁରତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ | ଆପଣ ହୁଏତ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ଆଶା କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ |

କନ୍ୟା : ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ ଆଶାବାଦୀ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଋଣ ନେବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |କନ୍ୟା ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି, ଭାବପ୍ରବଣତା ଏବଂ ଉଦାରତା ଅନୁଯାୟୀ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି କିଛି କ୍ଷତି ଦେଇପାରେ, ତେଣୁ ଆମକୁ ଦୁର୍ବଳତା ଉପରେ ଜିତିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ ବୁଝିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେଇଥାନ୍ତି | ଆଜି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରଶଂସନୀୟ କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆଜି ଆମେ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଆଜି ଶେଷ ହେବ |

ବିଛା: ଆପଣ ଏହି ଦିନ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଶୁଭ ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଏକ ଛୋଟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ଧରି ଏହାକୁ ଟାଣିବ, ଯାହା ଏକ ଝଗଡ଼ା ମନୋଭାବ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି, ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥନେତିକ ମହୁ ଆଣିପାରେ | ଅର୍ଥର ଅନାବଶ୍ୟକ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ଦିନ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ ଏବଂ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଫାଶରେ ପଡ଼ିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କୋଟ-କାଚାରିରେ ଚାଲିଥିବା ପୁରୁଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହି ଦିନଟି ଟିକିଏ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା କିମ୍ବା ଅଲଗା ହେବା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ | ଆଜି ତୁମେ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ |

କୁମ୍ଭ: ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ଆଣିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆଜି କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂଜା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁର ହୃଦୟର ଏକ ପତ୍ର ନିଅ | ଆଜି, ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭଲରେ ଶୋଇ ରୁହ ଏବଂ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏକ ବଡ ଏବଂ ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ବନାଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବା | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *