04 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ପଟେ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ପରିବାରରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ ବାହାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ପାଇଁ ବିଶେଷ କିଛି ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ସାନ ପିଲାମାନେ ଯତ୍ନ ନେବେ | ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି, ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କଥା କହିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଦେବ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | କାରଣ ଏପରି କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଯିବ | ପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ କାଶ, ଜ୍ୱର ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ପୁରୁଣା ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

କର୍କଟ: ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାରଣ ବିନା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପରିସର ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜିର ଦିନ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ପାରିବାରିକ ଜଟିଳତା ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ପରସ୍ପର ସହିତ ମତଭେଦ ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସମୟ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନରେ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବ | ସଞ୍ଚୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ କରିପାରିବେ | କିଛି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଉପୁଜିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ପରିବାର ତୁମର କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରକାର ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କରିପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଜାଣ | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ, ବିଶେଷ କରି ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ବଢିବା ସହିତ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ଠକ୍ ଠକ୍ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଖର୍ଚ୍ଚ ଆଶଙ୍କା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣବତ୍ତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଘର ପରିବାର ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବ | ସେବାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ପଦବୀ ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି ତୁମର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳ ହେବ | ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଚଲାନ୍ତୁ, ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ନିଆଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି କାରଣରୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅବାଞ୍ଛିତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, ଯାହା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ | ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ କଳ୍ପନା ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନ ରହିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ଜଣେ ଦାୟିତ୍ ବାନ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ପରିବାରର ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ | ତେଣୁ, ଆପଣ ଘରର ବିକାଶ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ କ୍ରମ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବହୀନ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯାନବାହାନ ଇତ୍ୟାଦି ବ୍ୟବହାର କଲେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହୁଏତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗାଣରେ ବିଳମ୍ବ ଘଟାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ଆଖି ବିକୃତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ମନର ଅଭାବ ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସର୍ତ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ପାଇପାରିବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମର ଭଲ ଦିନ ରହିବ |ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଭଲରେ ଚାଲିଛି | ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକତାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ଉଦ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛ, ତେବେ ତୁମେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ତୁମଠାରୁ ଏକ ପ୍ରତିଜ୍ଞା ମାଗିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କର ନାହିଁ ଯାହାକୁ ତୁମେ ପୂରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତାକୁ ରୋକିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଝଗଡା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏହି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ପାରିବାରିକ ପରିସ୍ଥିତି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିଗରେ ବିକାଶ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା କ୍ରନିକ୍ ନିରାଶାକୁ ଦୂର କରିପାରିବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବକ୍ତବ୍ୟ ସହିତ ଭଲ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ସମୟ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *