03 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ମଙ୍ଗଳବାର ମେଷ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅତୀତର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥହୀନ ବାହ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସେବା କର, ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବୃଷର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, କାରଣ କାହାର ଭୁଲ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ | ସ୍ୱାର୍ଥପର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦୂରତା ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣ ମାନ୍ୟଗଣ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଦେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଶୁଣିବେ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ମଙ୍ଗଳବାର ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆୟରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତାଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଖୁସିରେ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ କିଛି ନୂଆ କିଣି ପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ | କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆଜି ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ

କର୍କଟ: ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମର ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ କଠିନ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ମୋବାଇଲ୍ କିମ୍ବା ଇମେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାନ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ରହିବ, ତଥାପି ଆପଣ କୌଣସି ଟେନସନକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ଯଦି କେହି ରାଜ୍ୟ କିମ୍ବା କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ନକାରାତ୍ମକତା ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବ୍ୟାହତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ | ଘର ସଜାଇବା ବ୍ୟତୀତ ପିଲାମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରିୟ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ | ପରିବାରରେ ସବୁକିଛି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର କାମ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିବ ନାହିଁ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆନ୍ତରିକ ହେବ | ଆଜି ନୂଆ ପୋଷାକ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଘାତ ହେବାର ଭୟ ଅଛି | ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ସହଭାଗୀ ହେବାକୁ ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆକଳନ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସମସ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ | ଶାସକ ଦଳର ସମର୍ଥନ ମିଳିପାରିବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଅଫିସରେ ଆପଣ ଏପରି କିଛି ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସବୁବେଳେ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବେ | ସେଠାରେ କିଛି ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ହେବ | ଆଜି ଯେକେହି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆଜି ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟର ମୁକାବିଲା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତୁମେ ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଉପଭୋଗ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ନମ୍ର ଆଚରଣ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ, ଇଗୋ ସହିତ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଧନୁ ରାଶି ଶଙ୍କରାଇ ନାମ, ତୁମର ମନ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସୁଖୀ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁଖ ଭଲ ହେବ |

ମକର ରାଶି : କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଗତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଡ୍ରାଇଭରଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବରେ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାହା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନୁହେଁ | ଶିବ ଲିଙ୍ଗ ଉପରେ ଘି ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ଜଳ ସ୍ରୋତ ଦିଅନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କ ତୁମ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଆନନ୍ଦ ପାଇଥାଏ, ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଅ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ସାଇନ୍ କରିବାବେଳେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରେ | ଏହି ଦିନ, ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମନ ଅନେକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଟକି ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିରୋଧର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ପାଇବା ପରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ଆଖପାଖରେ ଏବଂ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ବିଚଳିତ ହେବେ | 11 ଥର ‘ଓମ୍ ନାମ ଶିବୟ’ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଦାନ ଇତ୍ୟାଦି ପରି କିଛି ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦିନ ଅତିବାହିତ କରିବା ଜରୁରୀ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ସାର୍ବଜନୀନ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଥରେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କର, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ପାଇବେ | କ୍ଷୀର, କଦଳୀ, ଚିନି ଏବଂ ଘି ସହିତ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଅଭିଷେକ କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *