01 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଗଣେଶଜୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ସୁସ୍ଥ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ତୁମ ଉପରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଜୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ଆଶା କରାଯାଏ | ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଭ୍ରମଣରୁ ଲାଭ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଗଣେଶ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଆଜି ଘଟୁଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ହିଁ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଅନେକ ଲାଭ ହେତୁ ତୁମର ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ଶିଶୁଙ୍କଠାରୁ ଲାଭଜନକ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଜା ଲାଗିବ | ବିବାହ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇପାରେ | ତୁମେ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବ | ଧନ, ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ଅଧିକାରୀ ହେବ | ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ବଦଳାଇବ ଭଗବାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମନ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ | ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆଧିପତ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପଦୋନ୍ନତିର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦ୍ୱାରା ଅନୁଭୂତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି ଚିହ୍ନ ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଖୁଚୁରା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ସଫଳତାର ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ଦାନ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଘରୋଇ କାମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଉପାୟ ଖୋଜି ପାରିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ନରମ ଗରମ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଏକ ଖୁସି ପରିବାର-ଘର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ମନରେ କିଛି ଭୟ ରହିବ | ତୁମ ଭିତରେ ଉତ୍ସାହର ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ପାଇବେ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ, କେବଳ ଟିକିଏ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏବଂ କିଛି ଟ୍ୟାକ୍ସ ଦେଖାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମକକ୍ଷତା ଅଛି | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମକକ୍ଷତା ଅଛି | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଭଲ କାମ କରିବା ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ | ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଇଁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ନୁହେଁ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର, ଶୀଘ୍ର, କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର କାମ ସରିଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନୂଆ ଜିନିଷ ଆସିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧନ ଲାଭ ହେଉଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କର ଏବଂ ସମୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | କିଛି ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ହଠାତ୍ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ସମୟରେ ଅନେକ ଜିନିଷ କିମ୍ବା ଅନେକ ଯୋଜନା ରହିବ | ଯଦି କେହି ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ ଶାନ୍ତ ରୁହ | ତାରାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେଇପାରିବେ | ଜମି କିମ୍ବା ଘର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ସବୁ ଦିଗରୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *