ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ସାରିଥିବା ନାରୀକୁ ଜାଣିବେ କିପରି।

କୌଣସି ନାରୀ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ସମୟରେ କେମିତି ଜାଣିବେ ,ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପୁରୁଷ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖି ଥିଲେ କି ନାହିଁ। ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି, କୌଣସି ନାରୀ ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା, ତାଙ୍କ ର ଯୌନ ଅଙ୍ଗ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଥାଏ।ଏହି କଥା ର ସତ୍ୟତା ଉପରେ କିଛି ସଠିକ୍ ପ୍ରମାଣ ନାହିଁ।କିନ୍ତୁ ଏହି କଥା ଟି 100 ଜଣ ନାରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ମାତ୍ର ଜଣ ଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ।ପ୍ରତିଦିନ ଖେଳିବା, ସାଇକେଲ ଚାଳନା କରୁଥିବା ବା କୁସ୍ତି କସରତ କରୁଥିବା ଭାରତୀୟ ନାରୀ ମାନେ ପୁରୁଷ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ସମୟରେ, ସେମାନଙ୍କ ଯୌନ ଅଙ୍ଗ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରି ନଥାଏ।କିନ୍ତୁ ନିମ୍ନ ରେ ଦିଆ ଯାଇଥିବା କଥା ଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପଢ଼ିଲେ, ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଆଉ କାହା ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ କି ନାହିଁ।

woman

1। ଉତ୍ତେଜନା।

ଲଜ୍ଜ୍ୟା ହିଁ ନାରୀ ର ଭୂଷଣ। ଭାରତୀୟ ନାରୀ ଲଜ୍ଜ୍ୟଶିଳ। ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖୁଥିବା ସମୟରେ , ସେମାନେ ବହୁତ୍ ଲଜ୍ଜ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିଥାନ୍ତି।ଯାହା ଦ୍ଵାରା ପୁରୁଷ ସାଥୀ ର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ସେ ମଧ୍ୟ ଡରି ଯାଇଥାନ୍ତି। ଏହା ଦ୍ବାରା ଯୌନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଭୟ, ଲାଜ ଏବଂ ସଙ୍କୋଚ ମନୋଭାବ , ନାରୀ ଟି ର ମୁହଁ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡେ। ଏହା ଦ୍ବାରା ନାରୀ ଟି ପୁରୁଷ ସହ ଭଲ ଭାବରେ ମିଶିପାରେ ନାହିଁ। ନିଜ ପୁରୁଷ ସାଥୀ ପାଖରେ ନିଜ ଶରୀର କୁ ବାରମ୍ବାର ଘୋଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ।

love

2।ସହଯୋଗ କରିବା।

ଯୌନ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ନିପୁଣ ନାରୀମାନେ ଉପରୋକ୍ତ କଥା ଗୁଡ଼ିକ ର ବିଲକୁଲ ଓଲଟା ହୋଇଥାନ୍ତି। ଯୌନକର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ସେମାନେ ପୁରୁଷ ପାଖରେ ନିଜକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅର୍ପଣ କରିଦେଇଥାନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ପୁରୁଷ କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବା ର କଳା କୌଶଳ ଭଲ ଭାବରେ ଜଣା ଥାଏ ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ ପୁରୁଷ ସାଥୀ ଉପରେ ଏହା କୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ଲଜ୍ଜ୍ୟା ହିନ ଭାବରେ ପୁରୁଷ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି।

loves

3।ଶାରୀରିକ ଗଠନ ।

ଆଗରୁ ଯୌନ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ନଥିବା ନାରୀମାନଙ୍କ ର ସ୍ତନ ଏବଂ ଯୌନ ଅଙ୍ଗ ର ଗଠନ ଅନ୍ୟ ନାରୀ ମାନ ଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ। ଏହା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ତୁଳନା ରେ ଅଧିକ ଟାଇଟି ଏବଂ ସତେଜ ଥାଏ। ବ୍ୟବହାର ହୋଇ ନଥିବା କାରଣ ରୁ ଏହାର ଗଠନ ଏବଂ ଆକାର ରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ନଥାଏ। ଏହା ଦେଖିବାକୁ କିମ୍ବା ଅନୁଭବ କରିବା କୁ ବିଲକୁଲ ସତେଜ ବା ଫ୍ରେସ ଲାଗେ। ଅନ୍ୟ ନାରୀମାନ ଙ୍କ ଯୌନ ଅଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର ହୋଇ ସାରିଥିବା ରୁ ଢିଲା ଲାଗେ।
ଉପରୋକ୍ତ କଥା ଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ଆପଣ ଜାଣି ପାରିବେ ଯେ ପୂର୍ବରୁ ନାରୀର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପୁରୁଷ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲା କି ନାହିଁ।

ଏହା ଥିଲା କିଛି ଜାଣିବା ବିଷୟ , ତେବେ ଏହି ଭଳି କଥା ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ । ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *