ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ 5ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ । ଜୀବନ ବଦଳିଯିବ

suryaaa

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦିନ ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତନ ହେବାକୁ ଜାଉଛି , ଏହି ଦିନ ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ କନ୍ୟା ରାଶି ରୁ ତୁଳା ରାଶି କୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଜାହାକି କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଦିନ ରେ ଖିୁସି ର ଖବର ନେଇ କରି ଆସୁଛି । ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଜିବନ ରେ କିଛି ନୂଆ ପରିବର୍ତନ ଆଣିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି , ଏବଂ ଚିଳିତ ବର୍ଷ ର ନବରାତ୍ରୀ ପୂର୍ବ ରୁ ହିଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ଙ୍କ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

surry

17 ଅକ୍ଚୋବର ରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ କନ୍ୟା ରାଶି ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ପୂର୍ବ ରୁ ମଳ ମେଷ ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ କନ୍ୟା ରାଶି ରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଗୋଟିଏ ରାଶି ରେ ଏକ ମାସ ରହି ଥାନ୍ତି , ତାଙ୍କର ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତନ କୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସଂଙ୍କ୍ରାନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଏ ,ଏବଂ ଏହି ଦିନ ରେ ନବରାତ୍ରୀ ପୂର୍ବ ରୁ ହିଁ ପୁଣି ଥରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତନ ହେବ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ତୁଳା ରାଶି ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏହା କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂଙ୍କେତ ଦେଉ ଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁଁବୁ ।

surryyya

ପ୍ରଥମେ ରହିଛନ୍ତି ବୃଷ ରାଶି ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତନ ବୃଷ ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ନେଇ କରି ଆସୁଛି , ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ ରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ, ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଶୁଭ ଖବର ବି ଏହି ଦିନ ରେ ମିଳିବ , ସେହି ପରି ମିଥୁନ ରାଶି ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କର ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତନ ସେମାନଙ୍କ ଅନେକ ସମସ୍ୟା କୁ ଦୂର କରି ଦେବ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୈଣସି ରୋଗ ସମସ୍ୟା ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ସମସ୍ୟା ରୁ ଏହି ଦିନ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ , ପୁରୁଣା ରୋଗ ରୁ ଆରାମ୍ ଏବଂ ପରିବାର ଖୁସୀ ଲାଗି ରହିବ ।

surya-dev

କନ୍ୟା ରାଶି ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ସ୍ମରଣ କରିବେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଏମାନଙ୍କ ରୁଚି ବଢିବ ଏହି ଦିନ ରେ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତନ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜିବନ କୁ ଖୁସୀ ମୟ କରି ଦେବ , ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *