ପୁତୁରା ଓ ଖୁଡି କରୁଥିଲେ ରାସଲୀଳା। ତା ପରେ ଜାହା ଘଟିଲା

affr

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଘରେ ଚାଲିଥିଲା ପୁତୁରା ଏବଂ ଖୁଡିଙ୍କର ଖେଳ ବୋଉ ଦେଖିଦେଲେ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ । ତ ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଯାହାକି କର୍ଣ୍ଣାଟକରୁ ଆସିଅଛି। ତ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଯାହାକି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହାକି ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡ ଟିଣ କରିଦେଇଛି ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି ଯାହା ଆପଣବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ। ଖୁଡି ଏବଂ ପୁତୁରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଛି ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସଂଫୁର୍ଣ କଲୋନି ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଯାହାକି ଲଜ୍ଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି ପରିବାର।

ଘଟଣାଟି ଏପରିକି , ଚିଣ୍ଟୁ ନାମକ ବଦମାସ ପିଲା ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲା ତା ଖୁଡି ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପାଠ ପଢଉଥିଲେ। ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହସ ଖୁସିଜାଗି ପାଠ ପଢା ମଧ୍ୟ ହଉଥିଲା ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏମିତି ସେମିତି ପ୍ରେମ ନୁହେଁ ଯାହାକି ଅଲଗା ପ୍ରକାରର କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଗଢିଉଠିଲା। ଅନେକ ସମୟରେ ଚିଣ୍ଟୁ ପାଠ ପଢିବାକୁ ଖୁଡିଙ୍କ ରୁମକୁ ଯାଉଥିଲା ଚିଣ୍ଟୁର ଦାଦା ଯାହାକି ଆର୍ମି ଥଲେ ତେଣୁ ସେ ଘରେ ବହୁତ କମ ରହୁଥିଲେ ଏଥିପାଇଁ ଚିଣ୍ଟୁ ଓ ଖୁଡିଙ୍କୁ  ମଧ୍ୟରେ ଅନୌତିକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପକ ଗଢିଉଠିଥିଲା।

affairs

ତ ଏଠାରେ ଆମେ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ଚିଣ୍ଟୁ ସବୁ ଦିନ ପାଠ ପଡ଼ି ଗଲା ପରେ ଖୁଡିଙ୍କ ରୁମ ମଧ୍ୟଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ଖୁସିରେ ଯାଉଥାଏ ଏବଂ କବାଟ ଲକ କରି ଦେଇଥାଏ ।ହେଲେ ଦିନେ କବାଟ ଲକ କରିବାକୁ ଭୁଲି ଜାଇଥିଲେ ଦୁହେଁ। ଏହି ଦିନ ଦୁହେଁ ଯାହାକି ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ଚାଲିଆସିଥିଲେ ଚିଣ୍ଟୁର ମା ଏବଂ ଦେଖିଲେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ଯ ଜନକ ଘଟଣା

ଏହାପରେ ଚିଣ୍ଟୁର ବାପା ମା ଯାହାକି ଜାଣିଲେ  ଯାହାକି ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ସବୁ କହି ଦେଇଥିଲେ।ଏମିତି ଘଟଣା ଯାହାକି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ତାହା ସେ ଅଞ୍ଚଳରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଥିଲା । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଅନୁଚିନ୍ତାଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ ତାହେଲେ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *