କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ( October31) ଏହି 5ଟି ରାଶିରେ ହେବ ଧନର ବର୍ଷା |

kumar-pur

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏ ବର୍ଷ କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ଦିର୍ଘ ସହେ ବର୍ଷ ପରେ ମହା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଯୋଗ ପଡୁଛି । ଏହି 5ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହେବେ ମାଲା ମାଲ , ବନ୍ଧୁଗଣ ଯୋତିଶ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦିର୍ଘ ସହେ ବର୍ଷ ପରେ କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ମୋହାଯେଗ ହେବାକୁ ଯାଉଅଛି , ଯାହା ଫଳରେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷେତ୍ର ମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ସେଥିପାଇଁ କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ,

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ କିଛି ପରିବର୍ତନ ଆସିବ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପରଠାରୁ କଣ ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ଯେଉଁମାନେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯାହାକି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭକାରି ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବେ ।

brusha

ନମ୍ବର 1 ମେଷ ରାଶି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପରଠାରୁ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପରାକର୍ମର ଉୃନତିର ବିଶେଷ ଅବଦନ ପ୍ରଦାନ କରିବାର ଅଛି , ଲଭ ଲାଇଫରେ ମଧ୍ୟ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିବ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଜିନେସ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ଲଭାଇତ ହେବେ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଶୁଭ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ , ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ କିନ୍ତୁ ତା ସହିତ ଗୁପ୍ତ ଶତୃଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ ।

ନମ୍ବୂର 2 କନ୍ୟା ରାଶି , କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ ଆଗମନର ରାସ୍ତା ଖୋଲିଯିବ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ପିରିବାରର ସଦଶ୍ୟ ମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ କାରଣରୁ ପୁରଣ ହେବ ଏବଂ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିବ ଧର୍ମ କର୍ମର ଶୁଭ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସଂମ୍ପୃନ ହେବ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ ବି ଭଲ ରହିବ ।

raa5

ନମ୍ବର 3 ମକର ରାଶି , ମକର ରାଶିରେ ଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପରେ ଆସାର ଅନୁରୂପ ଏବଂ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବାକୁ ଲାଗିବ କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବାକୁ ଲାଗିବେ , କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଧାଆଁ ଦଉଡ କରିବାକୁ ଲାଗିପାରେ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଧନ ନିବେସ କରିବାର ନୂଆ ନୂଆ ଯୋଜନା କରି ପାରନ୍ତି ଏବଂ ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ରହୁଛି ଏବଂ ଏହି ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କର ସଫଳ ହେବ ।

raa

ଏବଂ ଶେଷରେ ଯେଉଁ ଦୁଇଟି ରାଶି ରହିଛି ତାହା ହେଉଛି କୁମ୍ଭ ଓ ମୀନ , କୁମାର ପୁର୍ଣ୍ଣିମା ପରଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯିବ , ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *