ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ହୋଟେଲରେ ମସ୍ତି କରୁଥିଲା ସ୍ତ୍ରୀ । ସ୍ୱାମୀ ରଙ୍ଗେ ହାତ ଧରିଲା , ଆଉ ତା ପରେ ଜାହା କଲା

pati4

ପ୍ରେମର ସଙ୍କେତ ତାଜମହଲ ସହରକୁ ଆଗ୍ରାକୁ ପ୍ରେମ ସହର ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ତଥାପି, ଏଠାରେ କିଛି ପ୍ରେମୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ କିମ୍ବା ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୁଚି ରହିଛନ୍ତି | ଏବେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ତାଜଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଏଠାରେ ଜଣେ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ହୋଟେଲ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଚଳାଉଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମିକାର କୋଳରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ ଚପଲ ଫିଙ୍ଗିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପୁରା ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

pati3

ପତ୍ନୀ ହୋଟେଲ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ନାଲି ହାତରେ ଧରିଥିଲେ |

ପ୍ରକୃତରେ, ତାଜଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବିନା କୌଣସି ଡକୁମେଣ୍ଟରେ ଏହି ହୋଟେଲରେ ରୁମ୍ ଦିଆଯାଏ | ତେବେ ସ୍ୱାମୀ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଯୋଜନା ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଣ ପୁରୁଷଙ୍କ କୋଳରେ ଦେଖି ସ୍ୱାମୀ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ଉଭୟ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଚପଲରେ ପିଟିଥିଲେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ।

pati2

ପୋଲିସ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇନାହିଁ

ଏସପି ସିଟି ବୋଟ୍ରେ ରୋହନ ପ୍ରମୋଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଏ ବାବଦରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ପାଇନାହୁଁ। ତେବେ ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି। ଏହା ସହିତ ଏସପି ହୋଟେଲ ଏବଂ ଅନୌତିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ |

ବାସ୍ତବରେ, ଆଗ୍ରାଠାରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଶିଳ୍ପ ଏକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଧିକାଂଶ ହୋଟେଲ ଏବଂ ଫାର୍ମ ହାଉସର ମାଲିକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ଦେବାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ କୋଠରୀ ଭଡା ଦିଅନ୍ତି | ତେବେ, ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ କେତେକ ହୋଟେଲରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରୁମ୍ ଭଡା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ହୋଟେଲ ମାଲିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ରୁମ୍ ଭଡା ପାଇଥାଏ | ଇତି ମଧ୍ୟରେ, ଯଦି ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହୁଏ, ଭିକାରୀଙ୍କ ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ | ଏହା ପରେ ହୋଟେଲ ପୁଣିଥରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରେ |

pati1

ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ତୁମର ମତାମତ କ’ଣ? ଆପଣ କେବେ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ତେବେ ସବୁବେଳେ ସବୁ ଖବର ସବୁଠୁ ପ୍ରଥମେ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଲାଇକ ଅଫସନରେ କ୍ଲିକ କରି ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *