30 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ଏକ ନାମ ପାଇବା ପାଇଁ ଦିନ ହେବ | ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ତୁମେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପିତୃ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ତୁମର ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଚତୁରତାର ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ବଜାୟ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସଂଘର୍ଷ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସ୍ୱର ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିବାକୁ ଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ କରିପାରେ | ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କ୍ରପ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯାଇପାରିବ | କାହାକୁ ନ ପଚାରି ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ତୁମର କାମରୁ ଅର୍ଥ ରଖ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ରୋଜଗାରର ନୂଆ ଉପାୟ ଖୋଜିବାର ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ଉପରେ ସବୁକିଛି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଆଜି, କାହାର ସ୍ମୃତି ହେତୁ ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କିମ୍ବା ବିବାଦରେ, ପାଦକ୍ରା ଅଧିକ ଟେନସନକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି କେହି ଜଣେ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆଜି, ଘର ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ପାଇଛନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତି କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭଲ ଧନ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ବହୁ ବିଚାର ପରେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସମ୍ମାନ ଅର୍ଜନ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | କିଛି ଲୋକ ହୁଏତ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧିରେ ସମାଧାନ କରିବେ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣମାନେ ଅଫିସରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ତୁମେ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *