29 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ସାଥୀକୁ କହିପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସାମାନ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଛୋଟ ଘରର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ହଠାତ୍ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ ପ୍ରେମ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ: ଆଜି ହେଉଛି ସଫଳତାର ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ସଫଳତା ସ୍ଥିର ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ଯାନ୍ତ୍ରିକତାକୁ ଅଧିକ ଭାରରୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ | ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ନୂତନ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଦମ୍ପତିମାନେ ଆଜି ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆମେ ଏକ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁକୁ କହିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକିଏ ଭଲ, ତେଣୁ ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆଜି କାହାକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଯୋଗୁଁ ନୂଆ କବାଟ ଖୋଲିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ଟିକେ ଅଡୁଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା : ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନର ଅତି ସାଧାରଣ ପାସ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି କାହାର ଜୀବନରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କିମ୍ବା କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଏହା ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଚାର୍ଜ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ନିଯୁକ୍ତି ଅଫର ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ପୁରୁଣା ନିୟମକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସ୍ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଉତ୍ସାହ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରିରେ ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ ପଦୋନ୍ନତି ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ସମସ୍ୟା କମ୍ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ସୁସଂଗତ ରହିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଭଲ କରିବେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *