28 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ମଙ୍ଗଳବାର ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଆୟ ପ୍ରାୟ ସମାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅବନତି ହେତୁ ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ କରିପାରେ | ନୂତନ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଶା କରାଯାଏ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ବିଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କିଛି କାମ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ କିଛି ପୁରସ୍କାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ନିକଟତରତା ଆଣିବ ଏବଂ ଜୀବନ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ହେଉଛି ଦୃଢତାର ସମଷ୍ଟି |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ଉପରେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ଏବଂ ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଚାହଁ, ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବେ ନାହିଁ | ଏହି ଦିନ ଘର ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜିକାଲି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଟିକିଏ କମ୍ ଭଲ | କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟତ୍ର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବନ୍ତୁ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅନ୍ୟ କିଛି ବ୍ୟତୀତ ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରେ ଏହା ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆଜି ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ଆଣିପାରେ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି, ତୁମର ଶିଶୁ ସୁଖ ହାସଲ କରିବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଯଦିଓ ଏହିପରି ନକାରାତ୍ମକ ସୁଯୋଗ ଅଧିକ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ସେଗୁଡିକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଏବଂ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଖର୍ଚ୍ଚଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ ଏବଂ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ତୁମର ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ କଳ୍ପନା କରାଯାଇଥାଏ କାରଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ପ୍ରେମ ରହିବ | ତୁମର ସହକର୍ମୀମାନେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମର ନିୟମିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିତ୍ୟକର୍ମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ତୁମ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ | ଆପଣ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ, ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ପରିବାର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଗଭୀର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଭାବନାକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିବାକୁ ଦିଅ | ଆଜି ଆପଣ ଏହିପରି ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ଘର ପରିବାରରେ ସୁଖ ଆସିବ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ, ଆପଣ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, ଯାହା ପରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ଏବଂ ଶିଖିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ସେମିନାର କିମ୍ବା ତାଲିମ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦେବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଶେଷ ହେବ, ପାରସ୍ପରିକ ଭାଇଚାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛି, ତା’ପରେ ଆଜି ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖ |

ଧନୁ : ଧନୁ ରାଶିର ଘର ଏବଂ ପରିବାରରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ଯାନର ଆନନ୍ଦ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଡିଲ୍ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ପରିବାରରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାପାଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଯାନ, ଘରର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଏକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ସମାଜରେ ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଜାରି ରଖିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଅଫିସରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *