27 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜର ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, ନଚେତ୍ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରୟାସର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ତୁମେ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଦୃଢ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଚାକିରି ଥିବା ଲୋକମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି ପାଇଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ କରାଯାଇପାରିବ |

ସିଂହ : ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ତିକ୍ତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଦିନ ନୁହେଁ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କିମ୍ବା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା କିମ୍ବା ହଜିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | କୌଣସି ଭୟ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନ ଆଜି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ, ବୟସ୍କଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ଵାରା ଅସୁବିଧା ହ୍ରାସ କରିବାରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ବୁଶ୍ୱରଙ୍କ ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ରଖିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ହେଉଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ଆଜି ତୁମ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସଫଳତାର ସହ ନେବାରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କିଛି ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଆଇଟମ୍ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର କିମ୍ବା ପରିବାରର କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା : ବିଛା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଏହା ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏକ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ହେବାର ଆଶା ଅଛି | ଆଜି କିଛି ବଡ ସଫଳତା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଆଜି କୌଣସି ଶତ୍ରୁଙ୍କଠାରୁ ବିପଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଆଜି ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା କିମ୍ବା କଥା ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶୀତଳ ଜ୍ୱର ଭଳି ଛୋଟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆକାଂକ୍ଷିତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶ୍ରମିକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଜଳମଗ୍ନ ପରିମାଣ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଚାକିରି ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | କାରବାର ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୁବିଧା ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ଦୁର୍ବଳ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଧିକ ଆୟ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚର କାରଣ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଆଚରଣ ବଦଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ହେତୁ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *