26 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଗଣେଶ ଜୀ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ନହେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆପଣ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ଆପଣଙ୍କର ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଖବର ପାଇବେ | ଅଫିସରେ କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଦେଇପାରେ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଜିନିଷ ତୁମ ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ |

ବୃଷ: ଆଜି, ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଯେ ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରବେଶ କରେ ନାହିଁ | ଆଜି ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭଲ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଆଶା କରାଯାଏ | କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଯାତ୍ରା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଅନୁମତି ନିଅ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ପରେ ଆପତ୍ତି କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଖୁସି ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଅନୁଭବ ମଧ୍ୟ କରିବେ | ତୁମର ଦ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ତୁମର ପୋଷାକ ପିଠିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ଆଦର୍ଶଗତ ଭାବରେ ସେଠାରେ ସ୍ଥିରତା ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ମନରେ ରହିବ | ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ବିକାଶରେ ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ରଖନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆହୁରି ଭଲ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାର୍ଥନା ମାଧ୍ୟମରେ ପୂରଣ ହେବ | ଏବଂ ଶୁଭଫଳ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ | ଆଜି, କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ | ତୁମ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ମଧ୍ୟ ରହିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିପାରେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ତୁମର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ବାଛନ୍ତୁ |

କର୍କଟ: ଆଜି ତୁମର ମଜା-ହବି ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ବିତାଇହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ରହିବ | ତୁମର ଜୀବନ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ | ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତୁମକୁ ଆତ୍ମାକୁ ନେଇ ନଯିବାକୁ ଏବଂ ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀ ସହିତ ସଂଯୋଗ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଜଳ ଏବଂ ତରଳ ପଦାର୍ଥରୁ ଶକ୍ତି ଅଛି, ତେଣୁ ଆପଣ ଆଜି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଜନକ କିନ୍ତୁ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ | ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ସାଧାରଣ ବିବାହିତ ଜୀବନଠାରୁ କିଛି ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଶେଷ ଦେଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଏକ ରୋଗ ହେତୁ, ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଏକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ଅତି ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ସଠିକ୍ ପଥରେ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଦେଖିବେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିକନ୍ୟା ରାଶି ରାଶିଫଳ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ନୂଆ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଅବସ୍ଥିତି ଲିବ୍ରା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି | ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାର ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ତୁମର ଭୁଲିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ତୁମେ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ଅତୀତରେ ତୁମେ ତୁମର ଭୁଲକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ହଠାତ୍ ଅନେକ ସଫଳତା ମିଳିବ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି: ଆଜି, ସ୍କର୍ପିଓର ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଧନ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅଫିସରେ ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ପରିବାରରେ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାଣକ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାର ଶକ୍ତି ଏବଂ ତୁମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆପଣ କିଛି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚର ମହତ୍ତ୍ୱ ବୁଝିବେ | ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚର ସନ୍ତୁଳନ ସମାନ ରହିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉପାୟରେ ସୁଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସାକ୍ଷାତକାର ଏବଂ ନୂତନ ଚାକିରିରୁ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ପିସ୍ ର ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ପିଲାମାନେ ମାନିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *