2500 ପିଲାଙ୍କ ବାପା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଏହି ଲୋକ । ଏବେ ଯାଏ 150 ମହିଳାଙ୍କୁ କରି ସାରିଲାଣି ଗର୍ଭବତୀ

joo4

ଜୀବନରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଥାଏ | ଠିକ୍ ଯେପରି ଯଦି କେହି ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, କେହି କେହି ବିଶ୍ୱ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ କେହି ଜଣେ ନାମ ଏବଂ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାର ଜୀବନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି 2500 ସନ୍ତାନର ପିତା ବନିବା | କୌତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି ଏହି ପୁରୁଷ ପୂର୍ବରୁ 150 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗର୍ଭବତୀ କରି ସାରିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ତାହା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାତା | 49 ବର୍ଷିୟାଙ୍କର ନାମ ଜୋ, ଯିଏ ଆମେରିକାର ରୁହନ୍ତି | ମାଆ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜୋଏ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ମା କରିବା ପାଇଁ ଜୋଏଙ୍କର ଦୁଇଟି ଉପାୟ ଅଛି |

joo

ପ୍ରଥମେ, ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମାତା କରନ୍ତି, ଦ୍ୱିତୀୟ ଉପାୟରେ ସେ କେବଳ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ମହିଳା ଚିକିତ୍ସା କୌଶଳ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେ ସେହି ଶୁକ୍ରାଣୁକୁ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ରଖି ଗର୍ଭବତୀ ହୁଅନ୍ତି |

ଜୋ ତାଙ୍କର 2500 ପିଲାଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ 5 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭେଟିଥାନ୍ତି | ସେମାନେ ଏହାକୁ ନିଜ ସ୍ତରରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ମହିଳା ଅନଲାଇନରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତି | ଏହି କାମ ପାଇଁ ସେମାନେ ବିଦେଶ ମଧ୍ୟ ଯାଆନ୍ତି | ସେ ଅନେକ ସନ୍ତାନର ପିତା ଭାବରେ ଲକଡାଉନରେ ଏକ ରେକର୍ଡ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ।

joo3

ଶହେ ପଚାଶ ସନ୍ତାନର ପିତା ହୋଇ ଜୋ ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି | ସବୁଠାରୁ ଭଲ କଥା ହେଉଛି ଏହି କାମ ପାଇଁ ସେମାନେ କୌଣସି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ସେମାନେ କେବଳ ଯାତ୍ରା ଖର୍ଚ୍ଚ ନେଇଥାନ୍ତି | ସେମାନେ କେବଳ ମହିଳାମାନଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି କାରଣରୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ମାତା ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ |

2020 ଶେଷ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଆଉ 100 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗର୍ଭବତୀ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | 49 ବର୍ଷୀୟ ଜୋ ବର୍ତ୍ତମାନ 2500 ଟାର୍ଗେଟଠାରୁ ବହୁତ ପଛରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି |

joo2

ମନେରଖନ୍ତୁ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାତା ଉପରେ ବଲିଉଡରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ‘ବିକି ଡୋନର’ ଶୀର୍ଷକ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଜୋ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏହା କରନ୍ତି | କେବଳ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେଉଛି ସେମାନେ କାମ ପାଇଁ ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି ନାହିଁ |

ବାସ୍ତବରେ, ଆପଣ ଏହା ବିଷୟରେ କିପରି ଭାବନ୍ତି? ଆପଣ କେବେ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାତା ସହିତ ଗର୍ଭବତୀ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଏହି ଭଲି କିଛି ରୋଚକ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *