25 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସକାରାତ୍ମକ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହେବ | ପ୍ରକୃତରେ, ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ନକାରାତ୍ମକ ମତାମତ ଆସିପାରେ |

ବୃଷ: ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ତୁମର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଘରେ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ | ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେ ତୁମର ହୃଦୟରୁ ତୁମର ଆଗ୍ରହ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ତୁମକୁ ଭଲ ଉପଦେଶ ଦେବେ | ଏହି ବିଷୟରେ ତୁମ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଜରୁରୀ | ଶେଷରେ ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟର୍ଥରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ ସମ୍ପର୍କରୁ ଲାଭ ସମ୍ଭାବ୍ୟ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶକ୍ତି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଅନ୍ୟମାନେ ଦେଖିବେ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଳମ୍ବ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ରହିବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ, ଆଜି ତୁମେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |

କର୍କଟ: ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବାକୁ ଚାହିଁପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଖୋଜୁଥିବା ନୂତନ ଚାକିରି କିମ୍ବା ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଠିକ୍ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଏକମାତ୍ର ପ୍ରକୃତି ହେତୁ, ମନ ସୃଜନଶୀଳ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ, ଯଦିଓ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଅଛି, ମନ ବିଚଳିତ ଅନୁଭବ କରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାର୍ଥପର ହୋଇ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ବହୁତ ଅଧିକ ହେବ, ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ, ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଚାପ ବିନା କାମ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଲିଓର ରାଶି ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଖରାପ ଜିନିଷ ଘଟିବ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଆଜି ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ସବୁକିଛି କରିବୁ | ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ନକରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ତୁମର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହୋଇ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବେ | ଆପଣ ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକ ସ୍କର୍ପିଓ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଗତି ଲାଭ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇ ସୋଭାଗ୍ୟଵନା | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ତୁମେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଅଫିସରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଠୋସ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଉପକାର କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ, ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତାକରି ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପିସ୍ ଲୋକମାନେ ଦୁଷ୍ଟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ହଠାତ୍ ଆୟର ଉତ୍ସ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *