22 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ:ଆଜି ଆପଣ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଅବହେଳା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ଘଟିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ଖୋଲାଖୋଲି ବିରୋଧ କରିବେ। କାମ ଆରମ୍ଭରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଭାବନା ପ୍ରବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଏକ ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ, ତୁମେ ଉଦାସ ହୋଇଯିବ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ମନେ ରଖିବ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟିକ ଲାଭ ସମ୍ଭବ | ଯଦି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସମସ୍ୟା ସହ ଆସନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରୋମାନ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସ୍ତାରିତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଇବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ଦେଖିପାରନ୍ତି |

ବୃଷ: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ବିରୋଧୀମାନେ ପ୍ରଭାବ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ତୁମର ଉଦ୍ୟମକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଅ ଏବଂ ତୁମେ ଅସାଧାରଣ ସଫଳତା ପାଇବ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ଦିନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଭଉଣୀମାନେ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି | ଚତୁରତାର ସହ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କର, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ସୁଖ ଆଣିପାରେ | ତୁମର ଆଚରଣ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାଇବ, ଯଦି ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ଫଳାଫଳ ଚାହୁଁଛ, ନିରାଶା ତୁମକୁ ଘେରିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଯେଉଁଥିରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବା ଏକ ଭଲ ସମୟ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ରୋମାନ୍ସକୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ ସୁବିଧା ପାଇବା ପାଇଁ ବାଟ ଦେଖାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟସ୍ତତା ସତ୍ତ୍ ଖୁସି ହେବେ | ଏକ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ଭବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ପରିବେଶ ରହିପାରେ | ତୁମର ହଠାତ୍ ଯୋଜନା ତୁମର ପତିଙ୍କ କାମ ହେତୁ ତୁମର ଯୋଜନାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଦୃଢ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନହେବା ଉଚିତ | ତୁମର ନିଜ ଭାବନା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ : ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଶୁଭ ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ମତ ସହିତ ସହମତ ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଗାଡି କିଣିବା ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ରାଶିର ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଅଧିନସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯୁବକମାନେ ସଫଳତାର ଦୃଢ଼ ସମୁଦାୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି :ଆଜି ବିଛାର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ପଥରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି, ଅଧିକ କାମ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଟିକେ ଉତ୍ସାହୀ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ହାସଲ କରିବେ | ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ | ଡାକ୍ତରୀ ବୃତ୍ତି ଏବଂ ପରିଚାଳନା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ବଢିବ ସହିତ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣବତ୍ତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ପୁରସ୍କାର ରହିବ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ତେବେ ତୁମର ପରୀକ୍ଷା ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ତୁମେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ। ଆପଣ କଠିନ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ହେବ | ଗର୍ବିତ ରହିବ | ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଝଗଡ଼ାକୁ ଯାଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ |

କୁମ୍ଭ: ତୁମ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭ ଆଣିବ | ବିଦେଶୀ ଏଜେନ୍ସି ଏବଂ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ନେଟୱାର୍କରେ ଯୋଗଦେବେ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି, ଅଭିଜ୍ଞ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ସଂଯମତା ଅଭ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତୁମ ବିଷୟରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ସଫଳତା ସହିତ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଲୋକଙ୍କୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଭେଟନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଚିନ୍ତା ଛାଡି ଆଗାମୀ ସମୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କର | କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ସଜାଗ ରୁହ। ଆଜି ସେମାନେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ହୋମୱାର୍କ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲଭମେଟ ଆଜି ନମ୍ରତାର ସହିତ ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ଥିବା ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ଲାସ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କାଗଜ, ଫାଇଲ୍ କିମ୍ବା ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଡିଲ୍ ହେବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *