19 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିଶେଷକରି ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ : ଆଜି, ଗ୍ରହମାନେ ମିଥୁନ ରାଶି ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ପ୍ରସ୍ତୁତ କାମ ଘାସକୁ ଯାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ତୁମ ହାତରେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀ ଏବଂ ସହଭାଗୀ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ସେମାନଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସେମାନେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଗୁରୁତର ପରିସ୍ଥିତିରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିପାରେ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଧନର ପଥ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଏହି ମହାଯୋଗର ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆଣିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ, ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଚାକିରୀ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି: ବିଛା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ପରିବାରରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଲୋଚନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯାହା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାହସ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ରୋଗ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ | ରାଜ୍ୟରୁ ସଙ୍କଟ ଆସିବ। ମନସ୍ତାତ୍ତ୍ୱିକ ହେବ | ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାର ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ତୁମେ ନିଜ କୌଶଳରେ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ତୁମେ ଶେଷରେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଝଡ ବିଷୟରେ ଭୁଲିଯିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଇବେ | ମନକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ପ୍ରତିଭା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସାମାଜିକ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଭାଷଣରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ | ତୁମ ହୃଦୟ ତୁମକୁ ଦିନସାରା ମନେ ରଖିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଶିଶୁ ସୁଖ ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ଚିନ୍ତାରେ ଋଣ ଦିଅ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆରାମ ପାଇବେ। ଚତୁର କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ବିଫଳତା ଉତ୍ସାହ ହ୍ରାସ କରିବ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିବ ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନେ ନୂତନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଦିଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ତାରାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ଦେବେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | ସମାନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ରାଶି ମଧ୍ୟମ ହେବ | ଶତ୍ରୁ ଅସୁବିଧା ସମ୍ଭବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ଖୁସି ହେବେ, ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଏବଂ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ | ଆର୍ଥିକ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତାରୁ ତୁମେ ଆରାମ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ ହେବ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଅଧିକ ସମୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ୟାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ହସିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ କମ୍ ଫଳ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସପକ୍ଷରେ ମାମଲା ସମାଧାନ କରିପାରିବ। ଶାରୀରିକ ସୁସ୍ଥତା ରହିବ | କାରବାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ | ସମ୍ପ୍ରତି ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ଯଦି ତୁମେ ଚତୁରତାର ସହିତ କାମ କର, ବୃଥା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ନୁହେଁ, ସଫଳତା ସମ୍ଭବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *