18 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ , କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ତୁମର ମସ୍ତିଷ୍କ ଆଜି ଶୀଘ୍ର କାମ କରିବ | ଯାହା ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ସାମାଜିକ ମନ-ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କେବଳ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, ତେବେ ଅନ୍ୟ ସବୁକିଛି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ଚାଲିବ | ଆଜି ତୁମର ରାଜନୈତିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପକୃତ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଆଚରଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ବନ୍ଧୁତା ତୁମର ସାଙ୍ଗ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ଥିର ରହିବ | ଚାକିରିରେ ଆପଣ ଦକ୍ଷତାର ଲାଭ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ବିରକ୍ତିକର କାରଣ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଭୁଲ ପଥରେ ନେଇପାରିବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖ | ସରକାରୀ ଆକଳନ ବୁଝିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଟେନସନ ଏବଂ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ହେଉଛି ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭର ସମଷ୍ଟି | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଟେନସନ ଏବଂ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ହେଉଛି ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭର ସମଷ୍ଟି | କଳ୍ପନାକୁ ରୋମାନ୍ସରେ ଆଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବେ | ଚାକିରିରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମସ୍ତ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନକାରାତ୍ମକତା ଆଣନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ, ସେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜିନିଷ ବିସ୍ତାର କରୁଛନ୍ତି | ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସେମାନଙ୍କୁ ତୁମର ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ଭାବନା ଥାଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ରଖ, ତେବେ ପରେ ତୁମର ଅସୁବିଧା ହେବ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସ୍ଥାନରେ ରଖ |

କର୍କଟ: ଆଜି କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ହରାଇବାର ଭୟ ରହିଛି | ଆଜି ତୁମର ଜରୁରୀ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଜି ତୁମର ଅଳସୁଆ ଚାଲିବ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା, କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅସୁସ୍ଥତା ସତ୍ତ୍ ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ, ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖିବ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ଆପଣ କେବଳ ବେଳେବେଳେ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ସାମାନ୍ୟ ହେବ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଏକତ୍ର ଅଟେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ | ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବେ। ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପ୍ରେମର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସରକାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କର |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ତୁମେ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ମନ ପାଇବେ | ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ରାଗି ପାରିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଧୁରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ହାତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଦେଶବାସୀ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚଳାଇବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *