୧୭ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶନିବାର , ଆଜିଠୁ ବଦଳି ଯ଼ିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜିର ଗ୍ରହମାନେ ରାଶିଫଳରେ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଶିକ୍ଷା ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତିର ପଥ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ବିରୋଧୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ଏହାକୁ ବିଚାର କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୈଷିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି :ଆଜି, ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିଛ ସେଥିରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ସହିତ ମଧୁର କଥା ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପାଣିପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳତା ଦେଖାଯିବ | ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | କିଛି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ | ସୃଜନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ ଆମେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଭୂମି ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଘରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ମନ ପାଇବେ | ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ରାଗି ପାରିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଧୁରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ହାତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଦେଶବାସୀ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚଳାଇବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *