16 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳି ଜାଉଛି ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ, ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ମନୋଭାବରେ ଦୃଢ ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରିପାରେ | ତୁମର ନୀରବତା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଏହା ଭଲ ଯେ ତୁମେ କାହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ମତାମତ ଦେବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏବଂ ପ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବି ନଥିଲେ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ଭଲ ରହିବ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ |

ବୃଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ କାହାକୁ ଆଘାତ କରେ ନାହିଁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ନା ତୁମେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବ କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଆଜି ତୁମକୁ ଭେଟିବାକୁ ହଠାତ୍ ଆସିବ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ତୁମେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ପାଇଛ | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ତୁମର କୌଶଳକୁ ପରିଷ୍କାର କରିବା ଏବଂ ଜୀବନର ପସନ୍ଦ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଲୁକ୍କାୟିତ ସମ୍ଭାବନାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରୟାସରେ ନିୟୋଜିତ | କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ଠାରୁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଟାଣି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | କ୍ରୋଧ ଅନୁଭବ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ | କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ଲାଭରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ, ଯଦି ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣା ହଟାଯିବ | ଚାପକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଭାବନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଜାରି ରଖିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ନାହିଁ | ତୁମର ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଧନର ସମଷ୍ଟିରେ ପରିଣତ ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ |

ତୁଳା ରାଶି :ଏହି ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ ଚୋରି ଏବଂ ହଜିଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ସମାଜର ନୂତନ ଲୋକମାନେ ତୁମର ପରିଚୟ ବଢ଼େଇ ପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ଵାସ କର ନାହିଁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ସହଭାଗୀମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସୁରକ୍ଷା ଦିଆଯିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ମନ ପାଇବେ | ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ରାଗି ପାରିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଧୁରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ହାତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଦେଶବାସୀ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚଳାଇବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *