15 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ମଣିଷ ଅଫିସରେ ଆଜି ଟେନସନ ରହିବ | ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ମନୋରଞ୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏପରି କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବୃତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାଗଜପତ୍ର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ଚିହ୍ନ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଉପାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ମାଂସପେଶୀ ଏବଂ ହାଡ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |  ଠାକୁର ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମର ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ହେବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

କନ୍ୟା : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ରାସ୍ତା ହାସଲ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ |

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ରୁଟିରେ ଉନ୍ନତି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଏକ ବଡ଼ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଚାଲିଥିବା ଭେଦଭାବ ଦୂର ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ସତେଜ ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଭାବରେ ଆରାମ କରନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହରାଇବା ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଧୂମପାନ ନିଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ କିମ୍ବା କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମ ମା’ର ସାହାଯ୍ୟ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପୋଷାକ ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପରିସ୍ଥିତି ବିଦେଶୀ ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ତୁମର ପରିବାରର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବ ଏବଂ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାର କ୍ଷମତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସକାରାତ୍ମକ ଜିନିଷ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଏକ କ୍ଲାନ୍ତ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | କିଛି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାଦଯୁକ୍ତ କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ମିଳିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃ। କରିବା ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଏକ ଉପାୟ କର |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନୋଭାବ ଟିକେ ଅଧିକ କଠୋର ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକାଡେମିକ୍ ଏବଂ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | କୌଣସି ବଡ଼ କିମ୍ବା ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ନକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ଉଦାସୀନ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ବର୍ଦ୍ଧିତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଅନୁଭବ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *