14 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳି ଜାଉଛି ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜିର ପୁରା ଦିନ ମଜାଳିଆରେ ବିତାଇବ | ସାଂସାରିକଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଦେବା ସହିତ ସାଂସାରିକ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ମନୋଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଯୋଗୁଁ, ଘରେ ବ୍ୟସ୍ତତାର ପରିବେଶ ରହିବ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସହଭାଗୀ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ର ଭାର ବଢିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ କାହାକୁ ତୁମର ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିବା ଠାରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଆରାମରେ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିପାରିବେ | କିଛି ମଜାଦାର ପଢନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ମସ୍ତିଷ୍କ ଥଣ୍ଡା କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ: ଆଜି ରୋଜଗାରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋମାନ୍ସ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଦିନଟି ଭଲ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିପାରେ, ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧର ଭାବନା ନିଜକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜମି, ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କିମ୍ବା ସାଂସ୍କୃତିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ: ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ହଠାତ୍ ଲାଭ ମନର ପ୍ରଶ୍ନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମତାମତକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି, ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଦଲିଲକୁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରଖିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଲାଗୁଛି ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଆଜିର ଲାଭଜନକ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି କିଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ |

କର୍କଟ: ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସ୍ୱୀକୃତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ମନରେ କିଛି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଦ୍ରୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଧାରଣା ଯୋଗୁଁ କଠିନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର ଆଚରଣ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପରିବାରର ହୃଦୟ ଜିତିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ତିକ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କେତେକ ବାଧା ଯୋଗୁଁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଅଟକି ଯାଇପାରେ, କେବଳ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଇ ନିଜକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମର ସାଥୀ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ଆଣିବ | ଯାନ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଧ୍ୟାନର ସହ ନିଅନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ କୁହ, ଯେଉଁମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ତୁମେ ଉପକୃତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ପାଇଁ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ଦିନ ହେବ, ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ଆଣିପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ | ଏହି ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସହିତ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆଜି ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ | ଠିକ୍ ସମୟରେ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାର୍ଥପର ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଯିବ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହାୟକ ହୋଇପାରେ | ଦିନଟି ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ | ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ଏପରି ଭାବରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ବିଛା: ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସମୟ ମଜାଳିଆରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ବହୁତ ସମୟ ନେଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅସମାପ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ଶେଷ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ତୁମର କାମ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଆଜିକାଲି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆସୁଛି | ଟଙ୍କା ଜମା ହେବ | ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ମିଳିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳରୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରିବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଟଙ୍କା ହରାଇ ପାରନ୍ତି | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

ମକର : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ, ତେଣୁ ପ୍ରେମ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ସହ ସହମତ ହେବେ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଠିନ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିଶେଷ ଭାବରେ, ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ବୁଲିବ | ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ଶୁଣିବାକୁ ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *