12 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଆଜି

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ ସ୍ଥିତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ରାଜ୍ୟରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରେ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଯୋଡାଯିବ କିମ୍ବା ତୁମେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦ୍ୱାରା ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ତୁମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସମୟ କଟାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କାମରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ବୃଷ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନିୟମିତତା ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦିଓ ଏଥର କରିବା କଷ୍ଟକର, କିନ୍ତୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ | ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାକରି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାଛିବାକୁ ପଡିବ | ଖ୍ୟାତି, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସ୍ଥିର ରହିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୈବାହିକ ସୁଖ ମିଳିବ |

ମିଥୁନ: ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅତିଥି ଥିବେ କିମ୍ବା ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ | ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ, କିନ୍ତୁ ଜଳ ପରି କ୍ରମାଗତ ଅର୍ଥ ପ୍ରବାହ ତୁମର ଯୋଜନାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

କର୍କଟ: ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଭ୍ରମଣ କରାଯିବ | ଅର୍ଥର ସାଧାରଣ ଲାଭ ହେବ | ଶତ୍ରୁମାନେ କ୍ଷତି ସହିବେ | ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିର କରିବ | ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ କୌଣସି ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ସଫଳତାର ମନ୍ତ୍ର ହେଉଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କର ମୂଳ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଛି ସେମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା | ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ନିଜକୁ ଜାଣନ୍ତି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୂରଣ କରିବେ | ଅବିବାହିତତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଭଲ ଯେ ଆପଣ ବୁଲିବାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାଜୁଆଲ୍ ଟ୍ରିପ୍ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବାହିତ ଜୀବନର ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ | ଏହି ବିଫଳତାକୁ ପ୍ରଗତିର ଆଧାର କର |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଯତ୍ନର ସହିତ ଡ୍ରାଇଭ୍ କରନ୍ତି,ଦିନ ଗଡିବା ସହିତ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ପଛକୁ ଟାଣି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷକ କିମ୍ବା ପ୍ରାଚୀନ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ପୁଣି ଥରେ ସମୟକୁ ଫେରିପାରିବେ ଏବଂ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଦିନର ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ପାଣ୍ଠି ରହିବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ବିରକ୍ତିର କାରଣ ହୋଇପାରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କର | ପ୍ରେମର ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବାର କାରଣ ଦେଇଥାଏ |

ତୁଳା ରାଶି : ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝନ୍ତି | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ସହଭାଗୀତାରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କ୍ରୋଧ ଅନୁଭବ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ | କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା: ଆଜି, ତୁମ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆଗରୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଯେ ତୁମେ ଆସୁଛ, ନଚେତ୍ ସମୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ, କାରଣ ସେମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଖୋଜୁଥିବା ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବେ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତୁମର ମାଗଣା ବିବେକ ବ୍ୟବହାର କର | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପାଦ ଦିଅନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଏପରି କିଛି କରିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ଆକର୍ଷିତ କରିବ | ସାଧାରଣ ପରିଚିତମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମର ସଙ୍ଗୀତରେ ବୁଡି ରହିଛନ୍ତି, ଏହାର ଧ୍ୱନି ତରଙ୍ଗକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏହା ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଦିନ ହେବ

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଆଚରଣ ଟିକେ ବଦଳିଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ତୁମର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପରିବହନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଜ୍ଞାନ ହେତୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଯାଉଛ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ମନେହୁଏ। ଆପଣ ଅଫିସରେ ଭଲ କରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜଣେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି କାମରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂକୁ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *