10 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ-ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତୁମେ ଖ୍ୟାତି, ଖ୍ୟାତି, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇବ | ଆଜି, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଭୁଲ ଯୋଜନାରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ନେବାରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ | କାମ କରିବାରେ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ | ପିଲା ହେତୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ |ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ବୃଷ: ଆଜି ଆପଣ ପୁଣି ଥରେ ସମୟକୁ ଫେରିପାରିବେ ଏବଂ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଦିନର ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଚାପ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଶକ୍ତିର ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନିଜର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ସହଯୋଗ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଫଳତାର ଉତ୍ସ ହେବ | ଏକାକୀତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଭଲ ଯେ ଆପଣ ବୁଲିବାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ପୁନର୍ବାର ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଟଙ୍କା ହଠାତ୍ ଉପକୃତ ହେବ | ଅର୍ଥ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଚାଲିବ | ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ | ବିଫଳତାକୁ ପ୍ରଗତିର ଆଧାର କର | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ମଧ୍ୟ କଠିନ ସମୟରେ କାମ କରିବେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଧର୍ମ ପଥ ଅନୁସରଣ କରିବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କୁ ଯେତେ ଉତ୍ତେଜିତ କରେ, ଘରର ଶାନ୍ତି ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବେଳେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧ ପିଇବା ଭଲ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ନହୁଏ, ତେବେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିପାରେ | ତୁମେ ଝଗଡା ଠାରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ହେତୁ, ଆପଣ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଏବଂ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର ଆଚରଣ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପରିବାରର ହୃଦୟ ଜିତିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ତିକ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କେତେକ ବାଧା ଯୋଗୁଁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଅଟକି ଯାଇପାରେ, କେବଳ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଇ ନିଜକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମର ସାଥୀ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ଆଣିବ | ଯାନ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଧ୍ୟାନର ସହ ନିଅନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ କୁହ, ଯେଉଁମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ତୁମେ ଉପକୃତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ପାଇଁ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ଦିନ ହେବ, ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ଆଣିପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ | ଏହି ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସହିତ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆଜି ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ | ଠିକ୍ ସମୟରେ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାର୍ଥପର ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଯିବ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହାୟକ ହୋଇପାରେ | ଦିନଟି ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ | ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ଏପରି ଭାବରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ବିଛା: ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସମୟ ମଜାଳିଆରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ବହୁତ ସମୟ ନେଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅସମାପ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ଶେଷ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ତୁମର କାମ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଆଜିକାଲି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆସୁଛି | ଟଙ୍କା ଜମା ହେବ | ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ମନ ପାଇବେ | ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ରାଗି ପାରିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଧୁରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ହାତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଦେଶବାସୀ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚଳାଇବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *