09 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୁଟିନ୍ ସଂଗଠିତ ହେବ | ଏହା ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସେଠାରେ ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ, ଦୁର୍ବଳ ମନୋବଳ ହେତୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ଦୃଦତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଭୟ ତୁମର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଖୋଲା ରଖ | ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ପାଇକ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ |

ବୃଷ: ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ କର | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମୁଦାୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ ପାଇଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବିଚାରାଧୀନ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ସମାପ୍ତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାର ଯତ୍ନ ନେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚିନ୍ତା ନକରି ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସୁଖର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ମତ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ | ତୁମର ନକାରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ହେତୁ ତୁମେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ନୁହଁ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶକ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | କ୍ଷତି-ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୁଦାୟ | ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଧୀର ହେବ | ତୁମର କ୍ରେଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ସମ୍ଭବ। ଚେଷ୍ଟା କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବାଧା ଏବଂ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣ କରୁଥିବା କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବ, ବିରୋଧୀମାନେ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣରେ ଅନୁକୂଳ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୀକ୍ଷିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ହେଉଛି ଯୋଗ | ବାହାର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଘଟିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ବିରୋଧୀମାନେ ଆଜି ଶାନ୍ତ ରହିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | କ୍ରେଡିଟ୍ ଆଦାୟ କରାଯିବ | ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର | ଭୁଲ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ହେବ | କୋଠା ବଦଳାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଂସାରିକ ଆକର୍ଷଣ ମାୟା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ସହିତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ଦେଖାଯିବ | କର୍ମ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି :ଆଜି, ତୁମର ପ୍ରକୃତିରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୁଅ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ହୁଅ | ଆଜି, ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆଜି, ଛାତ୍ରମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟ ସହିତ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଳସୁଆ ହେବ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ, ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିବାକୁ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କର ନାହିଁ | ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେଉଛି | ଦୂର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱର ତୁମର ସଫଳ ଜୀବନର ଆଧାର ଅଟେ | ତୁମର ଶବ୍ଦ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଉତ୍ସବ ଆଣିଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ପରିବାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କର | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗ ତିଆରି କରାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅନେକ ଯାତ୍ରା ଆଜି ଟଙ୍କା ନେବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ବିଛା: ଆଜି ତୁମର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଦୃଶ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ, ତୁମର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଫଳପ୍ରଦ | ଆପଣ ଆଜି ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଶରୀରରେ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ହେତୁ କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ ମଧ୍ୟ କମ୍ ରହିବ | ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦେଖିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପଛରେ ବିତାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରଥମେ ଭଲ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମ କାମରେ ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଆଚରଣ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ରହିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ, ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହାର ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଯାନର ବ୍ୟବହାର ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ସହଭାଗୀତାରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ବଜେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବା ଉଚିତ୍ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ସମୟ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମ କାମ ତ୍ରୁଟିରୁ ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁ ପାର୍ଶ୍ୱ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *