08 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ , କେମିତି କଟିବ ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସଂଯମ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ହଠାତ୍ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗାଇଡ୍ ଭାବରେ ଆଗକୁ ଆସିପାରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ପଥରେ ଆଗେଇ ନେଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଏପରି ସୂଚନା ଦେଇପାରିବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କାହା ସହିତ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଆପଣ ଜାଣିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ, ଆପଣ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ଉତ୍ସବ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ବୃଷ: ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କିନ୍ତୁ ଏହି କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ପାଇବେ | ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶେଷକରି ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ତେଣୁ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯତ୍ନର ସହ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ନିୟମିତ ଭାବେ ଯୋଗ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ କିଛି ଗୋପନୀୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଗକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଏବଂ ସହାୟକ ହେବ | ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଆପଣ କାହା ସହିତ ପ୍ରେମରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ଗୃହ ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ସମନ୍ୱୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବ | ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କଲେ ଘରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଏହି ଦିନ, କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଲଗା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗ୍ରହୀ କରେ | ବଡ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ |

କର୍କଟ: ଶତ୍ରୁର ଶକ୍ତି ବୁଝି ନ ପାରି ଜଡିତ ହେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ସମ୍ଭବ | ଉପକୃତ ହେବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ମିଳିବ। ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯିବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି ଏବଂ ସଫଳତା ତୁମକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବିରକ୍ତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଏବଂ ଘରୋଇ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣ ଆଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ଚାକିରି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରିର ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଟେକ୍ନୋଲୋଜି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଉପାୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରି ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଘରର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ପତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବିପଦକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୈଳୀକୁ ଅପଡେଟ୍ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଦୁର୍ବଳ ହେବ | କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟ ଭଳି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ସ୍କର୍ପିଓର ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତର୍କତାର ସହିତ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ଡିଲର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ରୋଗ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ | ରାଜ୍ୟରୁ ସଙ୍କଟ ଆସିବ। ମନସ୍ତାତ୍ତ୍ୱିକ ହେବ | ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାର ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ତୁମେ ନିଜ କୌଶଳରେ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ତୁମେ ଶେଷରେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଝଡ ବିଷୟରେ ଭୁଲିଯିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଇବେ | ମନକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ପ୍ରତିଭା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସାମାଜିକ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଭାଷଣରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ | ତୁମ ହୃଦୟ ତୁମକୁ ଦିନସାରା ମନେ ରଖିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଶିଶୁ ସୁଖ ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ଚିନ୍ତାରେ ଋଣ ଦିଅ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆରାମ ପାଇବେ। ଚତୁର କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ବିଫଳତା ଉତ୍ସାହ ହ୍ରାସ କରିବ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିବ ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନେ ନୂତନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଦିଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ତାରାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ଦେବେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | ସମାନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ରାଶି ମଧ୍ୟମ ହେବ | ଶତ୍ରୁ ଅସୁବିଧା ସମ୍ଭବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ଖୁସି ହେବେ, ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଏବଂ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ | ଆର୍ଥିକ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତାରୁ ତୁମେ ଆରାମ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ ହେବ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଅଧିକ ସମୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ୟାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ହସିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ କମ୍ ଫଳ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସପକ୍ଷରେ ମାମଲା ସମାଧାନ କରିପାରିବ। ଶାରୀରିକ ସୁସ୍ଥତା ରହିବ | କାରବାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ | ସମ୍ପ୍ରତି ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ଯଦି ତୁମେ ଚତୁରତାର ସହିତ କାମ କର, ବୃଥା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ନୁହେଁ, ସଫଳତା ସମ୍ଭବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *