07 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହାସଲ ହେବ। ନ୍ୟାୟ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କର | ତୁମର ଦ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଆଜି କାମ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାରର ସୁଖ ରହିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ସମୟ ଲାଗିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ପ୍ରକୃତିରେ ଗରମ ହେବ | ରୁଟିନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିସ୍ଥିତି ଅନେକ ଉପାୟରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ମନରେ ସାନ୍ତ୍ୱନା ନୁହେଁ ଯେ ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ବିଭ୍ରାଟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସହିତ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରେମ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ଆଜି ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଦୂର ହେବ ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ହେଇପାରେ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅପରେସନ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ନିନ୍ଦା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କମ୍ କହିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ ର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ତୁଚ୍ଛତା ଦେଖାଯିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟଗୁଡିକ ଗୋଲାକାର ହୋଇପାରେ | ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଏହି ଦିନ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅନୁକୂଳ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷଣରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସକାଳେ ତୁମର ମନ କ୍ରୋଧିତ ହେବ | ଅର୍ଥର ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଯଦି କେହି ଭ୍ରମିତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହା ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଗୁପ୍ତରେ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସ୍ତରରେ କରିଥିବା ଉନ୍ନତିଗୁଡିକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ହାସଲ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନ୍ୟର ପରାମର୍ଶ ନେବା ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିବ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଆଣିଦେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ, ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କେହି କେହି ତୁମର କାମକୁ ଅବରୋଧ କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବିଶ୍ଵାସ କର, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ସବୁକିଛି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବୁଦ୍ଧି ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ରାଜକୃଷ୍ଣଙ୍କଠାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି ଏବଂ ସଫଳତା ତୁମକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଆଜି ମୁଁ ସାନମାନଙ୍କ ଭୁଲକୁ କ୍ଷମା କରିବି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ରୋମାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ଛାଇ ହେବ | ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ, ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ କରିବେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ମଜା କରିବାରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ପାଇବେ ଯେ ଶକ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ | ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ସେମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯଦି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସୃଜନାତ୍ମକ ପ୍ରକୃତିର ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ନିଅ | ରାସ୍ତାରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କାର ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବା ପାଇଁ ତୁମର ନେତୃତ୍ୱ ଗୁଣ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଜିଦ୍ କରନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପଦାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ଗୋପନୀୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବ | ବୟସରୁ ଅଧିକ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅଦରକାରୀ ଭାବିବାର କ୍ଷମତା ପ୍ରଦାନ କରିଛି | ଖର୍ଚ୍ଚର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆମେ ଦିନକୁ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ବିତାଇବୁ | କିଛି ନୂଆ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *