05 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳି ଯିବ ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ତୁମର ଘର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅବାଞ୍ଛିତ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହିତ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହୃଦୟଙ୍ଗମ ହେବ | ନ୍ୟାୟ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଦେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଏହି ଦିନ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ ଏବଂ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ନୂଆ ସଂକଳ୍ପରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଜଡିତ ହେବେ | ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ବଢିପାରେ | ତୁମର ପରିବାରର ଭାବନାକୁ ବୁଝା ଏବଂ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଜଣେ ସାଧୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସମ୍ଭବ | ଯଥାସମ୍ଭବ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଏକ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସିନ୍ଦୁର ଏବଂ ପତାକା ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ସେଠାରେ ବିଜୟ ହେବ | ଘରେ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା କାମ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ | ତୁମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରତିଛବି ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପରିବାର ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗୁଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ବଡ଼ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡିକ ଉପରେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅବରୋଧ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ନିର୍ମାଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସମୟ ସମୟରେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସମୟ ଦିଅ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅତିରିକ୍ତ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପ୍ରେମର ଅଭାବ ଆଜି ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ପିଲା ଏବଂ ବୃଦ୍ଧମାନେ ନିଜ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ: ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ, ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଗରମ ହେବ | ରୁଟିନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ | ଆପଣ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଯତ୍ନ ନିଅ, କାରଣ ଅନ୍ୟ କେହି ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟ ନେଇପାରେ | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସହିତ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରେମ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର କରି, ତୁମେ ତୁମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ବକ୍ତବ୍ୟ ସହିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରେ ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ | ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରୁ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ରାଜସ୍ୱ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ଦେଖାଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନ ପରିଭ୍ରମଣ ହେବ | ବିବାହ ହେଉଛି ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମଷ୍ଟି |

କନ୍ୟା ରାଶି :ଆଜି, ତୁମର ଭାଷଣକୁ ରୋକିବା ଦ୍ୱାରା ବିତର୍କର ସମ୍ଭାବନା କମିଯିବ | ଆଜି ସମସ୍ତ ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ କରାଯିବ | ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ କ୍ଷେତ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର ଦେଇପାରେ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ, ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରତିଛବି ବିକାଶ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ସହିତ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ରହିବ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ଉଦ୍ୟମ ସହିତ ତୁମେ ଅନୁକୂଳ ସ୍ଥାନ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଆଜି ଭୁଲ ବୁଝି ପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ତୁମେ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ନେହ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବ | ବନ୍ଧୁଗଣ, ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଏବଂ ଉପହାର ପାଇବା ମଜା ହେବ | ଏହା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଦୈନିକ କାରବାର ସୁଖଦ ହେବ | ଆଜି ପରିବାରରେ ଶୁଭ ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ମହିଳା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏକାଗ୍ରତା ଅଭାବରୁ ମାନସିକ ରୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଳସୁଆ ଏବଂ ଅଳସୁଆ ହେବ | ତଥାପି, ମାନସିକ ସୁଖ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଏକାଠି ରହିବାର ଏବଂ ସୁସଜ୍ଜିତ ଖାଦ୍ୟର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଚାର୍ଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଏସବୁକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ କେବଳ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ପାରିବାରିକ ସମର୍ଥନ ସହିତ ଏକ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ସମୟ ଆସିବ | ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାରରେ ଭଲ କାମ କରାଯାଇପାରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଗତି ଆସିବ |

ଧନୁ ରାଶି;ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା, କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି, ସୁଖଦ ସଫଳ ଯାତ୍ରା, ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତଥାପି, ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, ଆପଣ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଦମ୍ପତି ଜୀବନରେ ଖୁସି ହେବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଉଦାସ ଏବଂ ଉଦାସ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ, ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ସମାଧାନ କରିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ଘରୋଇ ବ୍ୟବସାୟର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବୁ, ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଲାଭର ପରିମାଣ | ଆଜି ଏକ ଶାନ୍ତ ଦିନ କଟାନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିପାରନ୍ତି | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶାନ୍ତ କରିବ, ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପରିବାରରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାର ପରିବେଶ ରହିବ | ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷକ କିମ୍ବା ପ୍ରାଚୀନ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ, ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ ସକ୍ଷମ କରିବେ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ତୁମର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟତମ ଆଜି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ଚିଠିରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ, ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଅଧିକ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା, ଏହାକୁ ହରାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ, ଖର୍ଚ୍ଚ ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଆଖିଦୃଶିଆ ହୋଇପାରେ, ଯାହା କାମକୁ ସହଜ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ତରଫରୁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ସାହସିକତାର ଆତ୍ମା ​​ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ-ସାଥୀ ପାଇଁ ଖୁସି ଆଣିପାରେ | ତୁମର ସୃଷ୍ଟିକୁ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଦେବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *