04 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – ଆଜି ବଦଳିଜିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଅସଜତା କାରଣରୁ ଆଜି ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ନିଜକୁ ଫସିରହିଥିବା ମନେ କରିବେ , ଜି ଭାଗିଦାରୀଙ୍କୁ ମୁସକିଲର ସାମ୍ନାକରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଉଥଳ ପୁଥଲ ହେଉଛି, କେଉଁ ଫଇସଲା କିମ୍ବା ସ୍ଥିତିରେ ସାମିଲ୍ ନ ହୁଅନ୍ତୁ , ଯେବେ ଠିକ୍ ଭାବେ ବୁଝିପାରିନଥିବେ , ଆଜି ଛୁଆ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଆପଣଙ୍କୁ ନାରାଜ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଟିକିଏ ସମୟ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମନ ଲଗାଇକରିବେ ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ , ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଂବନ୍ଧ ଚିନ୍ତାଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଯାହାପାଇଁ ଆପଣ ଦୁଃଖି ଅନୁଭବ କରିବେ , ଏହି ରାଶିର ବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କ ସଫଳତା ସୁନିଶ୍ଚିତ ମିଲିବ , ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିପାରିବ , ସୁର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ସମୟରେ କେଉଁ ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ଯାଇକରି ମହାମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ରର ଜପ କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦାରିଦ୍ରତା ଦୁର ହେବାକୁ ଯାଉଛି , କର୍ମ ବ୍ୟସ୍ତତାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ , କିଛି ଜିନିଷ ତୟ ସମୟରୁ ବିଳମ୍ବରେ ହେବ , ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ଅଛି । ଯଦି ଆପଣ କେଉଁ ଆଡେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ,ତେବେ ଯାଇପାରିବେ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ରହିବ , ଆଜି କାହା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ବିନମ୍ର ସ୍ୱଭାବର ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏଥିରେ ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ପଡୀବ , ଅଫିସରେ କିଛି ମାମଲା ଆଜି ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଲଭ ମେଟ୍ ଙ୍କ ସହ ଭଲ ସଂବନ୍ଧ ହେବ , ଇଚ୍ଛିତ ସଫଳତାପାଇଁ ଯୋଜନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଏକ ବଡ ସଉଦା ଅନ୍ତିମ ରୁପ ନେଇପାରେ , ଆପଣ ନିଜ ନିକଟ ଓ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯାଈପାରନ୍ତି । ଅଚାନକ ମନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ, ଯାହା ଫାଈଦା ଦାୟକ ହେବ , ମନୋବଳ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ ମନରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଭାବନା ଆସିପାରେ,  ଅଫିସରେ କାମକୁ ନେଇ ମାଲିକ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସଜାଗ ରୁହ। ଶିବଙ୍କୁ ଗଙ୍ଗା ଜଳ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ଆଇନଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ରୋଗସ୍ କ୍ଷତି କରିପାରେ, ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି | ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଯୋଜନା ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଙ୍ଗରେ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ | ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ପଦ୍ଧତି ଉନ୍ନତି ହେବ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଉପାୟ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ସାମାଜିକ ସଂଗଠନଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ମାନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିବାଦ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ, ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ଚିହ୍ନଟ କର ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ତାହା କର ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାକିରି ଏବଂ ଅର୍ଥର ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ହେଉଛି ଲାଭର ପରିମାଣ | ଆଜି, ତୁମେ କେବଳ ଦୃଢ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛାକୁ ଅଲଗା ରଖ, ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କର | ସମ୍ପର୍କ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆପଣ ପାର୍ଟୀ ଏବଂ ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସଫଳ ହେବ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଏକ ଫୁଲମାଳ ପାଇ ପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟ ଦାୟିତ୍। ଦିଆଯାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସଫଳତା ସହିତ, ତୁମେ କେବଳ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ ନାହିଁ ବରଂ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଥକ୍କା ଏବଂ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ | ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆଜି, ଏପରି ଜିନିଷ ଉପରେ କାମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିପାରେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଆକସ୍ମିକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଟିଲ୍ଟ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନକୁ ଭରି ଦେଇପାରେ | ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସହଭାଗୀତା ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରାରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭବ |ଆପଣ ଆଜି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରେମର ପ୍ରେମ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ଚାପକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ, ସଙ୍ଗୀତ ସଙ୍ଗୀତର ଉପଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାର୍କେଟିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତୁମର ଅଭିଳାଷ ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ସହଜରେ କଠିନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସତେଜ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ: ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ ରଖିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ | ଆପଣ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛ ଏବଂ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେଇଛି | ଏହି ଦିନଟି ବହୁତ ମଜା କରିବାର କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ, ଆପଣ ଦିନସାରା ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାମ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବା ସହଜ ହେବ | ନୂତନ କାରବାରରେ ସତର୍କତା | ଥୟ ଧର। ଅଟକି ରହିଥିବା ବିଷୟଗୁଡିକ ଅଧିକ ଘନ ହେବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆବୃତ ହେବ | ଆପଣ କ’ଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସଫା ରଖନ୍ତୁ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଏଥିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ସବୁକିଛି ଜିତିପାରିବେ | ଭୟ ତୁମର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *