03 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ତୁମର ଦାୟିତ୍ ରେ ତୁମର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ କିଛି ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଦାୟିତ୍। ତୁଲାଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ଉଭୟ ଜିନିଷକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଉଦାସ ଏବଂ ଉଦାସ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣନ୍ତୁ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଜଳ ପରି କ୍ରମାଗତ ଅର୍ଥ ପ୍ରବାହ ତୁମର ଯୋଜନାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ବୃଷ: ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଏଥିରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଧରି ରଖିଛି | ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ତୁମେ ଅଦୃଶ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କିନ୍ତୁ ଏହି ଧାରଣାଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱ ହରାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି | ତୁମ ଜୀବନରେ ଧର୍ମର ମହତ୍ତ୍ୱ ଜାଣିବାକୁ ଆପଣ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଲେ ତୁମେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବାଛନ୍ତୁ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତରେ ସମ୍ମାନ କରେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଇଥାଏ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ଛାତ୍ର, ତୁମେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିଜକୁ ଆଗକୁ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ଉପାୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଛୋଟ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଭାବନା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧରିପାରେ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ନିଜେ ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଯାହାକି ଏକ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ବଦଳାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ କିଛି ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ବୋଧହୁଏ ତୁମର ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ହରାଉଛ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି | ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ଅଛି, ତେଣୁ ଆପଣ ଆରାମରେ ଯେକୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ବିତର୍କର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ଏକ ବିରକ୍ତିକର ପ୍ରମାଣ କରିବ | ଦିନର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା କର | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏହି ଇଭେଣ୍ଟ ଆୟୋଜନ କରିବାରେ ଆପଣ ବହୁତ ମଜା ମଧ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଖୁସି ହେବ | ଏହି ସୁଯୋଗର ସୁଯୋଗ ନେଇ, ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସାକ୍ଷାତ ହୋଇନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଅଲଗା କରିଦିଅ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା | ସମ୍ପର୍କ ତ୍ୟାଗରୁ ମଧୁରତା ଆସିବ | ମହୋଦ ପରିବାରରେ ସୁଖଦ ହେବ | ମନ ଅସୁବିଧାରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଘର ପରିବାରରେ କମ୍ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଭ୍ରମଣ ନିକଟ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାରଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ, ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରୀ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅଫିସରେ ଏକ ବଡ ଦିନ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ବଢିବା ସହିତ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣବତ୍ତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ମିଳିବ | କୌଣସି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରର କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଶେଷ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷର ସଫଳତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ | ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ କିଣାଯାଇପାରିବ | ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ନିମନ୍ତ୍ରଣକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ମନକୁ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପଦବୀରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଯେଉଁ କାମ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି, ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଠିକ ଅଛି | ସଂଗ୍ରହ, ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଆୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ଆପଣ ଏକାଥରକେ ଏକାଧିକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସହିତ ଟିକେ ଭାରୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ହେତୁ, ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନତାର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ନୁହେଁ। ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଘର ସମ୍ପର୍କ ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଫଳାଫଳ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ନକରି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ବିଳମ୍ବରେ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ କାରଣ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେତୁ ତୁମେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ |

ମକର ରାଶି : ତୁମର ସମୟ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବୁଝିବା ତୁମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ତଥାପି ଚିନ୍ତା ନକରି ଆଗକୁ ବାଢ଼ନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କଠୋର ଭାବରେ ଏକ ଶିକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଦେଶ ଗସ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଟଙ୍କା ପାଇବେ | ଗୃହରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘରର ମାଲିକାନା ପାଇପାରିବେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଅର୍ଥ ଉତ୍ସରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ମଧ୍ୟ ମନକୁ ଆସିବ | ତୁମର ନିଷ୍ଠାପର ପ୍ରୟାସ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବ ଏବଂ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତର ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପାଇଁ, ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ସହିତ ଚାଲିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଭାଗ୍ୟ ଅଧିକ ଚାଲିଛି | କେବଳ ତୁମର ପ୍ରେରଣାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ଏବଂ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସୁରକ୍ଷା ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଦାନ କରିପାରିବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ନୁହେଁ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଶିଳ୍ପରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ଯେ ତୁମେ ତୁମର ନିବେଶକୁ ପୁନର୍ବାର ପରୀକ୍ଷା କର ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତୁମର ଲାଭ ସୀମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକରାତ୍ମକ ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *