01 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିଶେଷକରି ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ : ଆଜି, ଗ୍ରହମାନେ ମିଥୁନ ରାଶି ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ପ୍ରସ୍ତୁତ କାମ ଘାସକୁ ଯାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ତୁମ ହାତରେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀ ଏବଂ ସହଭାଗୀ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ : ସାମାନ୍ୟ ଅଦ୍ଭୁତ ଦିନ ଥାଇପାରେ | ତୁମ ବୁଝାମଣା ସହିତ ତୁମକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ନୂତନ ଜିନିଷ ପାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଘରେ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ହେବ | ଦିନଟି ବହୁତ କ୍ଳାନ୍ତ ହେବ କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ ଚାକିରି କିମ୍ବା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆଗକୁ ଯିବା ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ | କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ କିଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ସହିତ ଆସିବ | କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ, ତେବେ କ୍ରୋଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଏକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଏକ ବଡ କଲେଜ କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଭଲ ଖବର ଆସୁଛି | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କାର୍ ଚଲାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ବହନ କରିବା ସହିତ ଜଡିତ ରାଶି ବିପରୀତ ଅଟେ | ଗୋଷ୍ଠୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ବନ୍ଧୁ, ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା, ଶନି ଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଶରୀରରେ ସାମାନ୍ୟ ଭାରୀ ହୋଇପାରେ | ଅଳସୁଆତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଯାନ ସୁଖ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ଆଜି ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ତୁମକୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଶେଷ ହୋଇଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଦେଶବାସୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ, ସେମାନେ ଖୁସି ହୋଇ ଆପଣଙ୍କୁକୌଣସି ପୁରସ୍କାର ଦେଇପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତାର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ପାଇଛନ୍ତି | ପ୍ରସନ୍ନ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ | ତୁମର ମନ ସକ୍ରିୟ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପ୍ରିୟ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ଜିନିଷ ଖାଇବ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ | ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂର ହେବ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *