ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ରେ ଅତି ବେଶୀ ରେ କେତେ ଥର ସମ୍ଭୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ ?

womans

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହି କଥା କୁ ଜାଣି ଥିବେ କି ଆଜିର ଦିନ ରେ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ମାନଙ୍କ ରେ କେତେ ପରିମାଣ ରେ ଷ୍ଟ୍ରୀଟ୍ ହେଉଛି । ତେବେ ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଆହୁରୀ ବି ପାଗଳ କରି ଦେଉଛି । ଆଜିର ସମୟ ର ଅଡୁଆ ପ୍ରଶ୍ନ ତେବେ ସେମାନେ ବହୁତ ସମୟ ରେ ଇଣ୍ଟର୍ଭିୟୁ ରେ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରୁ ନ ଥିବା କାରଣ ରୁ ସେମାନେ ବହୁତ ଅସୁବଧା ର ସମ୍ମଖୀନ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ସେହି ପରି ବେଳେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନଲେଜବୁଲ ସେମିତି ହିଁ ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଆସିଛୁ ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜ୍ଞ୍ୟାନ ବଢିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଇଣ୍ଟର୍ଭିୟୁ ରେ ପାସ୍ ହୋଇ ପାରିବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେମିତି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଜାଣିବା ।

1: ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଜିବନ କାଳ ରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଡର କେବେ ଲାଗେ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଯେତେ ବେଳେ ନିଜର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ର ମାସିକିଆ କାମ ଅଟକି ଯାଏ ।girl

2: ଅନ୍ତଜାତୀୟ କୁକୁର ଦିବସ ବା ଇଣ୍ଚରନେସନାଲ ଡଗ୍ ଡେ ପ୍ରତି ବର୍ଷ କେତେ ତାରିଖ ରେ ପାଳନ ହୋଇ ଥାଏ ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟ 6 ତାରିଖ ରେ ଇଣ୍ଚରନେସନାଲ ଡଗ୍ ଡେ ପାଳନ ହୋଇ ଥାଏ ।

3: ଭାରତ ର କେଉଁ ରାଜ୍ୟ ରେ ମାତ୍ର 4 ଟି ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଭାରତ ର ସିକିସ୍ ରାଜ୍ୟ ରେ କେବଳ 4 ଟି ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ।

4: ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ରେ ଅତି ବେଶୀ ରେ କେତେ ଥର ସମ୍ଭୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ ? କୁହା ଯାଏ ଭୋକ ଯେତେ ଲାଗି ଥାଏ ସେତେ ପରିମାଣ ରେ ଖାଇବା ଉଚିତ୍ ସେହି ପରି ଭାବେ ସଂମ୍ଭୋଗ କରିବା ମହିଳା ସାଥୀ ଙ୍କ ସହମତି ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମନ କୁ ଯେତେ ଆସିଲେ ବି ଆପଣ କରି ପାରିବେ । ଏହା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଶରୀର ଉପରେ ହିଁ ନିର୍ଭର କରେ ।love

5: କେଉଁ 8 ଟି ଲେଟର ଇଂରାଜୀ ଶବ୍ଦ ଭିତରେ ଗୋଟିଏ ମାତ୍ର ଲେଟର ଥାଏ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ENVELOPE ଗୋଟିଏ ମାତ୍ର ଲେଟର ଥାଏ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *