ବିବାହିତ ମହିଳା ତୁମକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ଏହିଁ 5ଟି ଗୁପ୍ତ ଇଶାର ଦେବ ।

woman

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି କେବେ ଗୋଟିଏ ବିବାହିତ ମହିଳା ଙ୍କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେ ଦେଉ ଥିବା ଇସାରା ବିଷୟ ରେ ଜାଣି ପାରିବା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇ ଥାଏ । ଯଦି ବୁଝି ପାରିବ ନାହିଁ । ତେବେ କେବେ ବି ତୁମେ ବିବାହିତ ମହିଳା ଙ୍କୁ ପଟେଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ହେଲେ ବୁଝି ଗଲେ କେବେ ବି ତାଙ୍କ ସହିତ ଖେଳ କରି ପାରିବ । ଆପଣ ମାନେ ଏହି କଥା ର ଧ୍ୟନ ଦେଇ ଥିବେ ଗୋଟିଏ ନର୍ମାଲ ଝିଅ ଅପେକ୍ଷା ଗୋଟିଏ ବିବାହିତ ନାରୀ ଙ୍କୁ ପଟେଇବା ବହୁତ ସହଜ ହୋଇ ଥାଏ । ଏହିଥି ପାଇଁ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଟିପ୍ସ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଆପ୍ଲାୟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସଫଳ ହେବେ । ପ୍ରଥମ ଟିପ୍ସ ଟି ହେଲା ଆପଣ ଜାହାକୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କର ଫେମିଲୀ ଙ୍କର ଏବଂ ତାଙ୍କର ରିଲେଟିଭ ସହିତ ତାଙ୍କର ସଂମ୍ପକିୟ ଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ମାନେ ଟାଇମ୍ ଟେବୁଲ ଆପଣଙ୍କୁ କଲେକ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।womens

ଏବଂ ଦୁଇ ନମ୍ବର ଟି ରହିଛି ଆପଣ ଯେତେ ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଲାଇନ୍ ମାରୁଛନ୍ତି ଆପଣ ସେହି ସମୟ ଏବଂ ସେହି ପ୍ଲେସ୍ କୁ ଫିକ୍ସ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ରେଗୁଲାରଲି ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ସେହି ପ୍ଲେସ୍ ଏବଂ ସେହି ସମୟ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜାଇ ଦେଖା କରନ୍ତୁ । ଜାହା ଦଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ମନ ରେ ଗୋଟିଏ ଅଭ୍ୟାସ ରେ ପରିଣତ ହେବେ । ଆଉ ଯେତେ ବେଳେ ବି ଆପଣ ତାଙ୍କର କାମ ରେ କିଛି ମିସ୍ କରନ୍ତି ବା କେତେ ବେଳେ ଆପଣ ଟିକେ ଲେଟ୍ ହେଲେ ସେ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ଆଡୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଲାଗିବେ । କାରଣ ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ସହଜ ରେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତି କି ତାଙ୍କୁ କିଏ ଲାଇନ୍ ମାରୁଛି କି ନାହିଁ । ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଲବ ସେକ୍ସ ରୋମାନ୍ସ ରେ ଏକ୍ସପିରିଏନ୍ସ ରହି ଥାଏ ସେହିଥି ପାଇଁ ସେମାନେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତି ।women

ତିନି ନମ୍ବର ହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କର ସବୁ ତାରିଫ କୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କ ପାଖରେ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ଜାହା ଫଳ ରେ ସେ ଉନ୍ସଫାୟର ହେବେ । ଏବଂ ସେଷ ରେ ରେ ଆପଣ ଏହି ସବୁ କରିବା ପରେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ କୈଣସି କାମ ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳା ମିଶା ଏବଂ ସଂମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠେ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *