29 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ହଟାଯିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ ସକ୍ଷମ କରିବେ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଆପଣଙ୍କର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଚାକିରି ଏବଂ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ପରିମାଣ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ନୂତନ ଦିଗରେ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଗ୍ରହଣ କରିବ ଏବଂ ଜୀବନକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦେବ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଅ | ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ମିଠା ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭାଗ୍ୟବାନ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଘର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା କାରବାର ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଅଟକାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରିବ, ତୁମେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି ପ୍ରତାରଣାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚିଠିରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦିନର ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରାତୃ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | କାମ ସହଜ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ବାହାରକୁ ଯାଇପାରେ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ସେଠାରେ ସରକାରୀ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି ଯେକେହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଚାପ ଦିଅ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଆଗ୍ରହକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ହୃଦୟ ସୁଖ ଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ଅନେକ ଲାଭ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହରେ ଦୁଇଗୁଣ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅଙ୍କଠାରୁ ଲାଭଦାୟକ ଖବର ଆସିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଜା ଲାଗିବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ନୂତନ ପ୍ରସ୍ତାବ ସମୃଦ୍ଧତାକୁ ସୂଚିତ କରିବ | ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଜାରି ରଖ | ଭ୍ରମଣ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ବାଧ୍ୟ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବିରୋଧର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆଜିର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | କୌଣସି କାରଣରୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ପୁରୁଣା ଜିନିଷଗୁଡିକୁ ଟେକିବ ଏବଂ ତାପରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଆପଣ ପରସ୍ପରକୁ ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତି, ଫଳାଫଳ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜିର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ, ଯାହା ମନରେ ଦୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ବାଣିଜ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରି ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା: ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବିବାଦକୁ ଶେଷ କରି ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାର୍ଥପର ହୋଇ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ସୁଖ ଏବଂ ପରିବାରର ବିକାଶ ହେବ | ପରିବାରରେ ଅସୁବିଧା, ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ହୋଇପାରେ | ନିଦ୍ରା ଅଭାବ ହେବ | ବଦନାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ହୋଇପାରିବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ନିରନ୍ତର ଚିନ୍ତା କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶାନ୍ତ କରିପାରେ | ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ରୋମାଞ୍ଚକର କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆଜି ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ମନ୍ଦ ଲୋକ କ୍ଷତି କରିପାରେ। ଧର୍ମରେ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଦିଅ | ଆଜି, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜଣେ ଅସହାୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଝଗଡା ଭିତରକୁ ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଜଣେ ଦାୟିତ୍ର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ତୁଚ୍ଛତା ଦେଖାଯିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣ ପାର୍ଟୀ-ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମ କାମରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀ ସମର୍ଥନ କମ୍ ହେବ | ଚିନ୍ତାର ଖବର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରତିଛବି ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପରିବାର ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବୁଦ୍ଧି ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ରାଜକୃଷ୍ଣଙ୍କଠାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗୁଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଦେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଂରକ୍ଷିତ ଏବଂ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | କାରଣ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ବାଧା ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ସୁଖର ଖବର ହେଉଛି ରାଶି | ତୁମେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସୁଖ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ବିଶେଷତା ପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ତୁମର ଉଚ୍ଚ ବୈଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ଅଭାବ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ସୂକ୍ଷ୍ମ ରହିବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତର ଧାରା ବୁଝିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହ ଆମର ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବାର ଦିନ | ରୁଟିନ୍ ଭଲ ହେବ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଘରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅଳଙ୍କାର କିମ୍ବା ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ | ଘରେ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ଟେନସନକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *