27 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଯତ୍ନ ନିଅ, କାରଣ ଅନ୍ୟ କେହି ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟ ନେଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାର୍ଥନା ମାଧ୍ୟମରେ ପୂରଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆଜି ବିଶେଷ ଅବଦାନ ଦେଉଛି | ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଚାଟ୍ ଏବଂ ଗୁଜବରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଦିନସାରା ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଏକ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପତିଙ୍କ ଅସାବଧାନତା ସମ୍ପର୍କର ଦୂରତା ବଢିପାରେ | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏବଂ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ମନ ବାହ୍ୟ ଜଗତ ଦ୍ୱାରା ବିଭ୍ରାନ୍ତ ଓ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ, ଆଜି ଅଟିଷ୍ଟିକ୍ ରହିବା ଏବଂ ଆମର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ତୁମେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ସମସ୍ୟା ଏବଂ ହୃଦୟରୁ ସେମାନଙ୍କର ସମାଧାନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାନ୍ତୁ | ଏବଂ କାହାର ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣ ଦେଖନ୍ତି | ଆଜି ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଲୋକ ଆଶ୍ରୟ ନେବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବେ | ଏହି ଲୋକମାନେ ପରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଆସିବେ | ଭାବପ୍ରବଣ ଚିନ୍ତାଧାରା ମୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରନ୍ତି | ମହିଳାମାନେ ନିଜେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା | ତୁମର ମଜା ଦିନ ଆସୁଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବିକା ଏବଂ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ | ନୂତନ ସଫଳତା ସୁଖ ଆରମ୍ଭ କରିବ, ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଫଳତା ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୀରବ ରହିବା ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର ଆଚରଣ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପରିବାରର ହୃଦୟ ଜିତିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ତିକ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କେତେକ ବାଧା ଯୋଗୁଁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଅଟକି ଯାଇପାରେ, କେବଳ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଇ ନିଜକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମର ସାଥୀ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ଆଣିବ | ଯାନ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଧ୍ୟାନର ସହ ନିଅନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ କୁହ, ଯେଉଁମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ତୁମେ ଉପକୃତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ପାଇଁ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ଦିନ ହେବ, ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ଆଣିପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ | ଏହି ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସହିତ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆଜି ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ | ଠିକ୍ ସମୟରେ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାର୍ଥପର ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଯିବ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହାୟକ ହୋଇପାରେ | ଦିନଟି ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ | ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ଏପରି ଭାବରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ବିଛା: ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସମୟ ମଜାଳିଆରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ବହୁତ ସମୟ ନେଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅସମାପ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ଶେଷ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ତୁମର କାମ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଆଜିକାଲି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆସୁଛି | ଟଙ୍କା ଜମା ହେବ | ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି; ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚିନ୍ତାଧାରା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଘର କାମ କରିବାବେଳେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ରଖନ୍ତୁ | ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ପରିଦର୍ଶନର ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କିମ୍ବା ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଭଲ ଭାବପ୍ରବଣତା ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତା ବଢାଇବ, ଚାକିରୀ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ଅଳସୁଆ, ଥକ୍କା, ଶକ୍ତିହୀନତା ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ଚାପ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ତୁମର ବ୍ୟସ୍ତତା ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଚିନ୍ତା କରିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବା | ମହିଳାମାନେ ପରିବାର ପ୍ରତି ଉଦାସୀନ ରହିପାରନ୍ତି | ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହେତୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏକ ନୂତନ ଦିଗରେ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଭାବରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ସମ୍ମାନ ସମାଜରେ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆବଶ୍ୟକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ। ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ସ୍ଥିରତା ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ବହୁତ ଭଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କର୍ମର ପୁରସ୍କାର ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଯୋଗ କରିବ | କୌଣସି କାରଣରୁ, କୌଣସି ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଘର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆର୍ଥିକ ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଶତ୍ରୁ ବାଧା ଦେଇପାରେ | କୌଣସି ବଡ଼ କ୍ଷତିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ରୋଜଗାରର ପ୍ରଲୋଭନରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ-ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କରିବେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିବ | ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଲାଭର ଅଂଶୀଦାର ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଋଣ ଅନୁମୋଦନ ଦିଆଯାଇପାରେ | ପୁରୁଣା ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ଖୁସି | ପ୍ରକୃତିର ସ୍ଥିରତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | କିଛି ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ ହେବ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ବଳିଦାନର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି | ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣତା ହେତୁ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନୁହେଁ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିନିଷକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *