26 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ , କେମିତି କଟିବ ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ବିତର୍କ ଏବଂ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ନିଜକୁ ଟିକେ ଥକିଯିବେ | ଅଧିକ ଚାପ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ତୁମର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରକୁ ପ୍ରେମ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କର ଏବଂ ଯଦି କିଛି ଭୁଲ ହୁଏ ତେବେ ଏହାକୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବୁଝାମଣା ସହିତ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ ଏବଂ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଅତୀତର ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଏବଂ ଦୁଃଖର କାରଣ ହେବ | ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅଦରକାରୀ ଭାବିବାର କ୍ଷମତା ପ୍ରଦାନ କରିଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବ | ବୟସରୁ ଅଧିକ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ |

ବୃଷ : ସମୟ ସହିତ ତୁମେ ନିଜକୁ ଗଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା କାମ କରାଯିବ | ଆଜି ବଡ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ, ଯାହା ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଏକାକୀ ପାଇବେ ଏବଂ ଠିକ୍ ଏବଂ ଭୁଲ୍ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଉପକାରୀ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ଏହି ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଦୟାକରି ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦିଅନ୍ତୁ | ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବା ପାଇଁ ତୁମର ନେତୃତ୍ୱ ଗୁଣ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଜିଦ୍ କରନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପଦାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ଗୋପନୀୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

ମିଥୁନ: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି ଚାପରେ ଅଛ | ତୁମେ କାହିଁକି ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଉ ନାହଁ? ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେଠାରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ | ଆପଣ ଅନେକ ଉତ୍ସରୁ ଆର୍ଥିକ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ମଜା ସମୟ ପାଇବେ | ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ Dec ହ୍ରାସ କରିବା ଏବଂ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଟଙ୍କା ଉପରେ ବିତର୍କ ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ଅପଚୟ ବିବାଦ ଏବଂ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ: ଆଜି ତୁମର ପରିବାର ତୁମର ସୁଖ ଏବଂ ଗର୍ବର ଉତ୍ସ ହେବ | ଆଜି ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଦେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଖୁସି ପାଳନ କର | ସେମାନଙ୍କ ସୁଖରେ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବ | କ୍ରନିକ୍ ରୋଗରେ ଆରାମ ମିଳିବ | ଶୀଘ୍ର ନିରାଶ ହେବ | ଆପଣ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ରୂପକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସନ୍ତୋଷଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆମେ ଦିନଟି ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବିତାଇବୁ | କିଛି ନୂଆ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ

ସିଂହ ରାଶି : ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବ କରିବାର କାରଣ ଦେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରତିକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆପଣଙ୍କର ଉନ୍ନତି ନିଶ୍ଚିତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଭୁଲ କରନ୍ତି ତେବେ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯେ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରିବ | ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିୟମିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରିବେ | ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ସମୟରେ ଶୋଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ଚେଷ୍ଟା କର ଯେ ତୁମର କାମ ସମାଜ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ | କିନ୍ତୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅବାଞ୍ଛିତ କଳ୍ପନାକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ନିବେଶ ଚିନ୍ତାଧାରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିତାମାତା, ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରିବ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଦିଗରୁ ଏବଂ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ପତି ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଟଙ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ଟଙ୍କା ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ |  ତୁମେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କର |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣ ସାଥୀକୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟର ଉତ୍ତରଦାୟିତ୍ୱ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ସଂଗୀତ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖ୍ୟାତି ଦିନ ହେବ |ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ମାମଲାରେ ଧରାପଡ଼ନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହରାଇ ପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ଜୀବନରେ ସବୁକିଛି ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିନାହିଁ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଘଟୁଛି | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ପିଲାକୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଗାଇ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନୂତନ ଖର୍ଚ୍ଚ ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା କେବଳ ଭଲ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତାର ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେଇଯିବ | ଆପଣ ଅଧିକ ଜିଦ୍ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଚିନ୍ତାଧାରା ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ କିଛି କମ୍ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିଯିବ ବୋଲି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରଖ | କେହି କେହି ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଆଶା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ତୁମକୁ ତୁମର ଯତ୍ନର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଚାକିରିରେ ଭାଗ୍ୟ ଆଧାରରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଅଜବ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାବନ୍ତୁ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଭୁଲିଯାଅ ଏବଂ ଆଜି ତୁମର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କର | ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସଫଳତା ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *