24 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଦିନ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ଶୀଘ୍ର ସଫଳତାର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ | ବିରୋଧୀମାନଙ୍କୁ ତୁମର ରହସ୍ୟ କୁହ ନାହିଁ | ଦିନ ଗଡିବା ସହିତ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଚରଣ କର ନାହିଁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ |

ବୃଷ: ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛି | ପରିବାରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସେହି ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଉଠିବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ଅନେକ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତା ଆଜି ଆରାମ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଇନଗତ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ, ପ୍ରଥମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ଜାଣ | ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରିବ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳତା ପାଇବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଅତ୍ୟଧିକ ରାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ନଚେତ୍ ଏହା ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସମାଧାନ ହେବ। ଆର୍ଥିକ କାରଣରୁ ତୁମେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଘର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା କାରବାର ପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ବକ୍ତବ୍ୟ ସହିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରେ ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ | ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରୁ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ରାଜସ୍ୱ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ଦେଖାଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନ ପରିଭ୍ରମଣ ହେବ | ବିବାହ ହେଉଛି ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମଷ୍ଟି |

କନ୍ୟା ରାଶି :ଆଜି, ତୁମର ଭାଷଣକୁ ରୋକିବା ଦ୍ୱାରା ବିତର୍କର ସମ୍ଭାବନା କମିଯିବ | ଆଜି ସମସ୍ତ ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ କରାଯିବ | ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ କ୍ଷେତ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର ଦେଇପାରେ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ, ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରତିଛବି ବିକାଶ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ସହିତ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ରହିବ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ଉଦ୍ୟମ ସହିତ ତୁମେ ଅନୁକୂଳ ସ୍ଥାନ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଆଜି ଭୁଲ ବୁଝି ପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ତୁମେ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ନେହ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବ | ବନ୍ଧୁଗଣ, ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଏବଂ ଉପହାର ପାଇବା ମଜା ହେବ | ଏହା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଦୈନିକ କାରବାର ସୁଖଦ ହେବ | ଆଜି ପରିବାରରେ ଶୁଭ ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ମହିଳା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏକାଗ୍ରତା ଅଭାବରୁ ମାନସିକ ରୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଳସୁଆ ଏବଂ ଅଳସୁଆ ହେବ | ତଥାପି, ମାନସିକ ସୁଖ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଏକାଠି ରହିବାର ଏବଂ ସୁସଜ୍ଜିତ ଖାଦ୍ୟର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଚାର୍ଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଏସବୁକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ କେବଳ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ପାରିବାରିକ ସମର୍ଥନ ସହିତ ଏକ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ସମୟ ଆସିବ | ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାରରେ ଭଲ କାମ କରାଯାଇପାରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଗତି ଆସିବ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶତ୍ରୁ ଦିନ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଭଲ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭ୍ରମଣ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଲେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ମନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାଧାରଣ ହେବ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ସଫଳତା କମ୍ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ରହିବ | ନିଜେ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରେ | ବିତର୍କରେ ସଂଯମ ରୁହ | ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ବିତର୍କର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ଶାରୀରିକ ମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ରୟ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମକକ୍ଷ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ପରିବେଶ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଉତ୍ତମ ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି || ତୁମର କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କର | ବୃଦ୍ଧ ଆଚରଣ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ରୋଧ ହେତୁ କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ କାରଣ ନ ନହେବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ପାଇବ | ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ଆଜି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ଆଦ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ, କାମ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଧନ ଲାଭର ରାଶି ପାଲଟିଛି | ଶାରୀରିକ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ| ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ମନରେ ଲୋଭନୀୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥାଇପାରେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *