23 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଦିନ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ଶୀଘ୍ର ସଫଳତାର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ | ବିରୋଧୀମାନଙ୍କୁ ତୁମର ରହସ୍ୟ କୁହ ନାହିଁ | ଦିନ ଗଡିବା ସହିତ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଚରଣ କର ନାହିଁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ |

ବୃଷ: ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛି | ପରିବାରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସେହି ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଉଠିବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ଅନେକ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତା ଆଜି ଆରାମ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଇନଗତ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ, ପ୍ରଥମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ଜାଣ | ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରିବ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳତା ପାଇବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଅତ୍ୟଧିକ ରାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ନଚେତ୍ ଏହା ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସମାଧାନ ହେବ। ଆର୍ଥିକ କାରଣରୁ ତୁମେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଘର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା କାରବାର ପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରହିବ | ପୁରୁଣା ନିବେଶ ଯୋଗୁଁ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି | ବୈଦେଶିକ ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବିଶେଷ ସଫଳତା ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ | ବୈଦ୍ଧିକଆଲୋଚନାରେ, ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆମେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା | ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ଆତ୍ମ-ସଚେତନ ହେବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଏବଂ ସଫଳତାର ପଥରେ ଚାଲିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି :ଆଜି ତୁମର ମଜା-ହବି ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ବିତାଇ ପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ଅଭିଯୋଗ ରହିବ | ସ୍ୱଭାବରେ ଦୃଢ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ରୁହ | ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ, ଯାହା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବା | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ, ତେଣୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଚାର୍ଜରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଜମି ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନ୍ୟାୟ ଦୃଢ ହେବ। ଆଜି ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଆସିପାରେ | ଆଜି କାମ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସେଠାରେ ଯାତ୍ରା ହେବ | ଅଧ୍ୟୟନ ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ଧ୍ୟାନ କିମ୍ବା ଘରେ ଅପେକ୍ଷା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ହେତୁ ଆଜି ପିଲାମାନେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅଫିସ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ବୃତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ଏବଂ ସୁଯୋଗରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତାଙ୍କ ଅତୀତରୁ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯାହାର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ, ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ନାବାଳିକାଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ କିଛି ପାଇପାରିବେ | ସାମୂହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଥୟ ଧର। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅସୁବିଧାରେ ସାହସ ଦେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ କାହାକୁ ସୁପାରିଶ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ | ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଡିଲ୍ ବ୍ୟବସାୟକୁ ମଜବୁତ କରିବ | ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ସହିତ କାମ କଲା | ଯୁବକମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ମଜା ଉପରେ ରହିବ ଏବଂ ଜାଣିଶୁଣି ଭୁଲ୍ କରିବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | କାହା ସହିତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ, ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଅଂଶୀଦାର ହୋଇପାରିବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ | ମନୋଭାବ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ କଠୋର | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ଉପକୃତ ହେବ, ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ତୁମ ଭିତରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଉଛି | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ଦାୟିତ୍। ଦିଆଯାଇପାରେ | ପ୍ରତିଭାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ପରିମାଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପାଇ ପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଟଙ୍କା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପାଳନ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ଆଜି ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ପାଇବ, ଅର୍ଥର ପରିମାଣ ବାକି ଅଛି | ଆପଣ ଆଜି ପରିବାରକୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର କହିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖୁସି ଦେଖାଯିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଅତି ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ରାସ୍ତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଞ୍ଚିବ | ପାରିବାରିକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବିଶ୍ୱାସ ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ତୁମେ କାହାଠାରୁ ଉପହାର କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବ | ଆଜି, ଧନର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମୁଦାୟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଦେଖିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ନିଜ ମନ ସହିତ ଚିନ୍ତା କର, ହୃଦୟକୁ କମ୍ ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ |ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆମେ ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ କରିବୁ | ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ | ଉତ୍ସାହର ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *