22 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶାନ୍ତି ଆସିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଭଲ ଖବର ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅନେକ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅର୍ଥହୀନ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ସଫଳତା ହେବ | କିଛି କାମ କରାଯିବ ଏବଂ କିଛି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି, ନିଜ ଦୋଷ ଦ୍ୱାରା ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ଆଜି ନିଜ ଭିତରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ମା ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ସୁଖମୟ ପରିବେଶରେ ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବକେୟା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ କଠୋରତାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପୁରୁଣା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଜିନିଷ ବୁଝିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବଡ ଅଫର ପାଇ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ଏପରି ମାନସିକ ସ୍ଥିତିରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ସୁଖର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚର ଅଧିକତା ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆଜି ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଯୋଗୁଁ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଆପଣ ସଫଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସହଯୋଗ କମ୍ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶୁଭ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ରୋଗ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯତ୍ନର ସହ ନେବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଦାୟିତ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସଫଳତା ଦେବ | ଆଜି ଆମେ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବା | ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଗଣେଶଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ହେଉଛି ସେୟାର କଳ୍ପନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀକୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ସନ୍ଦେହ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ସହଭାଗୀ ଉପରେ ନିର୍ଭର ଜରୁରୀ। ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର କାମ ରେ ସାହାୟ୍ଯ ଯାହା ଘରେ ଆପଣଙ୍କ ମର୍ଯ୍ଯାଦା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସନ୍ଧାନ କରିବୁ। ଆଜି, ବ୍ୟଙ୍ଗ ହେତୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆଘାତ କର ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ | ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ତୁମର ପ୍ରିୟ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କର, ତୁମେ ଆଜି ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବ | ନିଃସ୍ୱାର୍ଥପର ସେବାରେ ଆପଣଙ୍କର ଅତିରିକ୍ତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଖୁସି ଏବଂ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ମନ ଦେଇଛି | ତେଣୁ ସେଗୁଡିକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଇନ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଫିସ୍ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସୁଥିବା ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ସୁଯୋଗ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ସେହି ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅଧ୍ୟୟନ କର ତେବେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କର | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ କ୍ୟାରିୟର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ପରେ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଜୁନିଅର କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପର ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ଶୁଣିବା ଏବଂ ଅନୁସରଣ କରିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତରେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ଏହି ଦିନ ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେଉନାହଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ହଜିଯିବା କିମ୍ବା ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କର ନାହିଁ ଏବଂ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ କଠୋରତା ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ | ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏବଂ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ନୂତନ ରୋମାନ୍ସ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସତେଜତା ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ | ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ସାଧାରଣ ବିବାହିତ ଜୀବନଠାରୁ କିଛି ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଜୁନିଅର କାରଣରୁ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥାଇପାରେ | ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ସାଧାରଣ ବିବାହିତ ଜୀବନଠାରୁ କିଛି ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅତିରିକ୍ତ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *