21 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାରବାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମନ ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ବାଧା ଦୂର କରି ଲାଭ ମିଳିବ | ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଧାର୍ମିକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବ | ମନ ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ବୃଷରାଶି : ଆଜି କେବଳ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କର ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ-ସାମ୍ନାରେ ସବୁକିଛି ସନ୍ତୋଷଜନକ ରହିବ | ଜଣେ ନିକଟସ୍ଥ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ କହିପାରେ | ଉପଯୁକ୍ତ ଆବାସ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆମେ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବା | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ, ଏହା ହୋଇଯିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଚିନ୍ତା ଛାଡି ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହିଁବେ | ଆଜି ତୁମର କାମ କିଛି ଦିଗକୁ ଯାଉଥିବା ପରି ଦେଖାଯିବ ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ଭାବିନଥିଲ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିଥାଇପାରେ | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡିକ ଉପରେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅବରୋଧ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସାଂଘାତିକ ପ୍ରମାଣିତ କରିପାରେ, ଏପରି କିଛି କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ପରେ ଆପଣ ଅନୁତାପ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ତୁମକୁ କାହାକୁ ପ୍ରେମ ଜଣାଇବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ସଫଳତାର ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ | ମନରେ ଅସୁରକ୍ଷିତତାର ଅନୁଭବ ହେବ | କିଛି ଛୋଟ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ, ତେଣୁ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଏକ ଠୋସ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆଜି କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିପାରିବେ | ବିନିଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପଦବୀ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ସୌଜନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏହି ଉତ୍ତମ ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ | ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ, ଯଦି ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣା ହଟାଯିବ | ଚାପକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଭାବନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ସମୟ ସହିତ ତୁମେ ନିଜକୁ ଗଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ନୂଆ କାମ ବାଟରେ ଆସିପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା କାମ କରାଯିବ | ଆଜି ବଡ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ, ଯାହା ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ତୁମେ ନିଜକୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇବ ଏବଂ ଠିକ୍ ଏବଂ ଭୁଲ୍ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଉପକାରୀ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ଏହି ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି କିଛି ଗୁପ୍ତ ଜିନିଷ ଜଣା ପଡିବ | ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ସାଥୀଠାରୁ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହଟାଯିବ | ନିଜକୁ ସଂଯମ କର, ନଚେତ୍ ବିବାଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସଫଳତା ସହିତ, ଲୋକଙ୍କ ଆଶା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ନୂତନ ନିଶା ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ସେଠାରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ରହିବ | ପ୍ରବଳ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଳସୁଆକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରି ଅଳସୁଆ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଭଗବ୍ରିଦ୍ଦିଙ୍କର ଯୋଗ ଅଛି | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣ ଆଜି ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଫଳ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଭାବନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଖଦ ଖବର ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କାମ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଅର୍ଥର ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବନ୍ଧୁତା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କ ସହଭାଗୀତାକୁ ଏଡାଇବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ | ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯୋଗ କରାଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଅନେକ ଧନ ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଚିନ୍ତାରେ କୁହନ୍ତୁ | ଏକ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଆପଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଟଙ୍କା ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା, ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଆୟ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ମତଭେଦକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ ଚାଲିଥିବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏକ ଦୁର୍ବଳ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛି, ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ବହୁ ବିଚାର ବିମର୍ଶ ସହିତ ଏକ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ’ଣ ଏକ ହବି ଥିଲା, ତାହା ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଏକ ମାଧ୍ୟମ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ମାଧ୍ୟମ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହାର ସ୍ଥିତି ବଦଳାଇବ | ଭ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆଜିର ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ | ଆଜି ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଯଦି ଆପଣ ବହୁତ ସମୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସହିତ କିଛି କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ପୁରସ୍କାର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଯାହା କହୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ଏହାକୁ ରଖିବା ଆଡକୁ ଯିବେ | ଏକ ଜଟିଳ ବିଷୟର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସମୟ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସୁଛି | ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ମନକୁ ବିଚଳିତରୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ, ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୂର କରାଯିବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *